Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 07 FEB 19:05
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Stolar
nr. 664040

Stolar, Karl-Johan, 2+2+1.

Anmärkningar: Tyg slitet.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 2 2023-02-06 20:14:40 175 kr
Budgivare 1 2023-02-02 16:56:27 150 kr
Budgivare 1 2023-02-02 16:56:27 100 kr
Budgivare 2 2023-02-06 20:14:32 75 kr
Budgivare 1 2023-02-02 16:56:27 50 kr