Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 19 MAR 20:14
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Taklampa
nr. 671445

Taklampa, gulmetall, Mebaplast Herrljunga, 1970/80-tal. Diameter 40 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 3 2023-03-18 13:36:32 150 kr
Budgivare 4 2023-03-18 11:00:30 125 kr
Budgivare 3 2023-03-15 23:22:14 100 kr
Budgivare 2 2023-03-15 11:33:54 75 kr
Budgivare 1 2023-03-12 20:18:22 50 kr