Auktionen avslutad:
4 500 kr
Avslutas: 21 MAR 19:28
Utropspris:  4 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Taklampa
nr. 671708

Taklampa, "VP Globe", Verner Panton, Frandsen Lighting A/S, Danmark diameter 40 cm

Anmärkningar: Smärre ytslitage, tejpad plastbricka

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (47 bud)
Budgivare 11 2023-03-21 19:23:14 4 500 kr
Budgivare 15 2023-03-21 19:25:26 4 400 kr
Budgivare 11 2023-03-21 19:23:14 4 300 kr
Budgivare 15 2023-03-21 19:21:07 4 200 kr
Budgivare 15 2023-03-21 19:21:07 4 100 kr
Budgivare 11 2023-03-21 19:20:46 4 000 kr
Budgivare 11 2023-03-21 19:20:46 3 800 kr
Budgivare 15 2023-03-21 19:18:18 3 700 kr
Budgivare 11 2023-03-21 18:59:57 3 600 kr
Budgivare 15 2023-03-21 19:18:13 3 600 kr
Budgivare 11 2023-03-21 18:59:57 3 500 kr
Budgivare 15 2023-03-21 19:18:08 3 400 kr
Budgivare 11 2023-03-21 18:59:57 3 300 kr
Budgivare 14 2023-03-18 21:57:27 3 200 kr
Budgivare 11 2023-03-18 20:10:54 3 100 kr
Budgivare 14 2023-03-18 21:57:07 3 000 kr
Budgivare 11 2023-03-18 20:10:54 2 800 kr
Budgivare 13 2023-03-17 13:45:21 2 700 kr
Budgivare 13 2023-03-17 13:45:21 2 500 kr
Budgivare 11 2023-03-18 20:10:32 2 400 kr
Budgivare 13 2023-03-17 13:45:21 2 300 kr
Budgivare 11 2023-03-18 20:10:08 2 200 kr
Budgivare 13 2023-03-17 13:45:21 2 100 kr
Budgivare 11 2023-03-15 19:58:05 2 000 kr
Budgivare 12 2023-03-16 16:19:47 2 000 kr
Budgivare 11 2023-03-15 19:58:05 1 400 kr
Budgivare 10 2023-03-15 01:04:19 1 300 kr
Budgivare 9 2023-03-14 22:16:03 1 200 kr
Budgivare 8 2023-03-14 22:01:46 1 100 kr
Budgivare 7 2023-03-14 21:19:03 1 000 kr
Budgivare 8 2023-03-14 22:01:43 950 kr
Budgivare 7 2023-03-14 21:19:03 900 kr
Budgivare 8 2023-03-14 22:01:40 850 kr
Budgivare 7 2023-03-14 21:19:03 800 kr
Budgivare 8 2023-03-14 22:01:36 750 kr
Budgivare 7 2023-03-14 21:19:03 700 kr
Budgivare 8 2023-03-14 22:01:31 650 kr
Budgivare 7 2023-03-14 21:19:03 600 kr
Budgivare 6 2023-03-14 20:25:07 550 kr
Budgivare 4 2023-03-14 19:58:11 500 kr
Budgivare 6 2023-03-14 20:25:03 500 kr
Budgivare 4 2023-03-14 19:58:11 175 kr
Budgivare 5 2023-03-14 20:03:23 150 kr
Budgivare 4 2023-03-14 19:57:09 125 kr
Budgivare 3 2023-03-14 19:54:20 100 kr
Budgivare 2 2023-03-14 19:43:48 75 kr
Budgivare 1 2023-03-14 19:40:44 50 kr