Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 19 MAR 19:18
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Vattenpipa
nr. 671907

Vattenpipa, ljusstakar, kikare m.m. H = 43 o mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 8 2023-03-19 18:47:21 600 kr
Budgivare 7 2023-03-19 16:43:49 550 kr
Budgivare 1 2023-03-18 08:32:45 500 kr
Budgivare 6 2023-03-18 20:10:34 450 kr
Budgivare 1 2023-03-18 08:32:45 400 kr
Budgivare 5 2023-03-17 00:21:17 350 kr
Budgivare 1 2023-03-18 08:32:13 300 kr
Budgivare 5 2023-03-17 00:21:17 250 kr
Budgivare 1 2023-03-13 11:32:28 200 kr
Budgivare 4 2023-03-16 21:27:55 200 kr
Budgivare 1 2023-03-13 11:32:28 175 kr
Budgivare 3 2023-03-13 13:41:46 150 kr
Budgivare 1 2023-03-13 11:32:28 125 kr
Budgivare 2 2023-03-13 01:13:08 100 kr
Budgivare 2 2023-03-13 01:13:06 75 kr
Budgivare 1 2023-03-12 20:19:16 50 kr