Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 19 MAR 20:34
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Skrivmaskin
nr. 672098

Skrivmaskin, äldre, Royal

Anmärkningar: Ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 1 2023-03-19 20:31:06 200 kr
Budgivare 4 2023-03-19 20:29:53 175 kr
Budgivare 3 2023-03-14 22:08:23 150 kr
Budgivare 2 2023-03-14 11:23:30 125 kr
Budgivare 1 2023-03-12 20:51:27 100 kr
Budgivare 2 2023-03-14 11:23:26 75 kr
Budgivare 1 2023-03-12 20:51:27 50 kr