Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 19 MAR 20:37
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kohud
nr. 672103

Kohud, 225 x 195

Anmärkningar: Ställvis hårt slitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 6 2023-03-19 08:56:06 600 kr
Budgivare 5 2023-03-19 08:22:01 550 kr
Budgivare 6 2023-03-18 11:52:23 500 kr
Budgivare 6 2023-03-18 11:52:23 450 kr
Budgivare 5 2023-03-17 19:32:44 400 kr
Budgivare 5 2023-03-17 19:32:44 350 kr
Budgivare 4 2023-03-17 19:13:19 300 kr
Budgivare 4 2023-03-17 19:13:19 125 kr
Budgivare 2 2023-03-13 15:14:26 100 kr
Budgivare 3 2023-03-14 20:37:50 100 kr
Budgivare 2 2023-03-13 15:14:23 75 kr
Budgivare 1 2023-03-13 08:05:08 50 kr