Aktuellt bud:
300 kr

Bjud!
Avslutas: 21 MAR 19:03
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
10h, 17m, 50s
Kristianstad
Spara i minneslista
Fotogenvärmare
nr. 672261

Fotogenvärmare

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 5 2023-03-20 14:52:15 300 kr
Budgivare 4 2023-03-18 15:00:14 250 kr
Budgivare 1 2023-03-14 19:38:13 200 kr
Budgivare 3 2023-03-16 11:49:38 175 kr
Budgivare 1 2023-03-14 19:38:13 150 kr
Budgivare 3 2023-03-16 11:49:29 125 kr
Budgivare 1 2023-03-14 19:38:13 100 kr
Budgivare 2 2023-03-15 15:35:15 75 kr
Budgivare 1 2023-03-14 19:38:13 50 kr