Aktuellt bud:
150 kr

Bjud!
Avslutas: 21 MAR 21:10
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
11h, 35m, 47s
Karlskrona
Spara i minneslista
Konstglas
nr. 672422

Konstglas och Vas, Gullaskrufs, h=11cm och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 5 2023-03-20 05:24:16 150 kr
Budgivare 4 2023-03-19 15:51:01 125 kr
Budgivare 3 2023-03-18 14:41:21 100 kr
Budgivare 2 2023-03-17 22:08:49 75 kr
Budgivare 1 2023-03-14 21:28:22 50 kr