150 kr

Avslutas: 22 MAR 19:40
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
14h, 58m, 52s
Olja
nr. 672516

Olja på duk, oidentifierad konstnär, signerad K.Toft, 70x50cm

Budgivare 1 2023-03-19 22:41:58 150 kr
Budgivare 2 2023-03-21 20:27:07 125 kr
Budgivare 1 2023-03-16 22:22:05 50 kr