Aktuellt bud:
175 kr

Bjud!
Avslutas: 23 MAR 20:36
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
1d, 16h, 18m, 58s
Kristianstad
Spara i minneslista
Sparkcykel
nr. 672825

Sparkcykel, äldre, trä och metall, L = 90

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 2 2023-03-17 17:41:10 175 kr
Budgivare 1 2023-03-17 00:07:30 150 kr
Budgivare 2 2023-03-17 17:41:06 125 kr
Budgivare 1 2023-03-17 00:07:30 100 kr
Budgivare 2 2023-03-17 17:41:03 75 kr
Budgivare 1 2023-03-17 00:07:30 50 kr