Rörstrand "Ostindia" modern tillverkning, mattallrikar 18st, D=27
Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.
Budgivare 12 | 2023-10-25 19:53:04 | 2 600 kr |
Budgivare 11 | 2023-10-25 17:15:40 | 2 500 kr |
Budgivare 10 | 2023-10-25 09:15:22 | 2 400 kr |
Budgivare 10 | 2023-10-25 09:15:22 | 1 900 kr |
Budgivare 11 | 2023-10-25 09:46:59 | 1 800 kr |
Budgivare 10 | 2023-10-25 09:15:22 | 1 700 kr |
Budgivare 9 | 2023-10-23 17:39:51 | 1 600 kr |
Budgivare 7 | 2023-10-20 20:43:17 | 1 500 kr |
Budgivare 9 | 2023-10-23 17:39:46 | 1 400 kr |
Budgivare 7 | 2023-10-20 20:43:17 | 1 300 kr |
Budgivare 9 | 2023-10-22 18:09:53 | 1 200 kr |
Budgivare 7 | 2023-10-20 20:43:17 | 1 100 kr |
Budgivare 8 | 2023-10-21 21:14:22 | 1 000 kr |
Budgivare 7 | 2023-10-20 20:43:17 | 800 kr |
Budgivare 6 | 2023-10-19 05:55:30 | 750 kr |
Budgivare 5 | 2023-10-18 23:46:56 | 700 kr |
Budgivare 4 | 2023-10-18 22:41:53 | 650 kr |
Budgivare 3 | 2023-10-18 22:36:10 | 600 kr |
Budgivare 1 | 2023-10-18 20:39:33 | 550 kr |
Budgivare 3 | 2023-10-18 22:36:08 | 550 kr |
Budgivare 1 | 2023-10-18 20:39:33 | 500 kr |
Budgivare 3 | 2023-10-18 22:36:07 | 450 kr |
Budgivare 1 | 2023-10-18 20:39:33 | 400 kr |
Budgivare 3 | 2023-10-18 22:36:05 | 350 kr |
Budgivare 1 | 2023-10-18 20:39:33 | 300 kr |
Budgivare 3 | 2023-10-18 22:36:03 | 250 kr |
Budgivare 1 | 2023-10-18 20:39:33 | 200 kr |
Budgivare 3 | 2023-10-18 22:36:02 | 175 kr |
Budgivare 1 | 2023-10-18 20:39:33 | 150 kr |
Budgivare 3 | 2023-10-18 22:36:00 | 125 kr |
Budgivare 1 | 2023-10-18 20:39:33 | 100 kr |
Budgivare 2 | 2023-10-18 20:52:03 | 75 kr |
Budgivare 1 | 2023-10-18 20:39:33 | 50 kr |