Utropspris
nr. 748334
150 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 15h, 53m, 14s
Fåtöljer ett par, 2000-tal, plysch, bredd 74 cm
nr. 748207
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 15h, 52m, 14s
nr. 748333
75 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 52m, 14s
Ryggspruta, Solo 475
nr. 748318
350 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 15h, 51m, 14s
Skåp, allmoge, 1800-tal, senate bemålning, 189 X 103 X 40 cm
nr. 748206
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 15h, 50m, 14s
Oidentifierad konstnär, olja på pannå monogramsignerad "EEGA", 54x48
nr. 748304
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 50m, 14s
nr. 748302
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 49m, 14s
Pinnstolar 3 st, 1900-talets andra hälft, björk
nr. 748205
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 15h, 48m, 14s
Olja på duk 2st, okänd konstnär 56x40
nr. 748301
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 48m, 14s
Ofsettryck 2st bla efter Van Gogh, 45x65 & mindre
nr. 748299
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 15h, 47m, 14s
Container på hjul, 300 liter, längd 150 cm
nr. 748203
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 46m, 14s
Bernard Buffet, offsettryck efter, 45x60
nr. 748298
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 46m, 14s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 46x55, signerad "NP Schön"
nr. 748297
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 15h, 45m, 14s
Varuvagn, höjd 158 cm
nr. 748202
200 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 44m, 14s
Bengt Johansson, olja på duk 60x64
nr. 748295
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 44m, 14s
Olja på duk 2st, bla kopia efter Zorn 50x59 & mindre
nr. 748294
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 15h, 43m, 14s
Varuvagn, höjd 158 cm
nr. 748201
200 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 42m, 14s
nr. 748293
125 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 15h, 42m, 14s
Ture Petersson, olja på duk -1952 73x54
nr. 748292
150 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 15h, 41m, 14s
Glas 12 st, höjd 13 cm
nr. 748200
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 15h, 40m, 14s
Bertil Hansson, gouache 14x20
nr. 748290
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 40m, 14s
Oidentifierad konstnär, akvarell 29x19, otydligt signerad
nr. 748289
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 39m, 14s
Höganäskrus, stekpannor, skålar mm
nr. 748199
100 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 38m, 14s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 41x39, otydligt signerad
nr. 748288
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 15h, 38m, 14s
14
15
16
17
52
15
52