Temaauktion KB
Utropspris
Utropspris
Golvmatta, 200 x ca 730
nr. 778485
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 22h, 56m, 37s
Plastbackar 7 st
nr. 778502
100 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 23h, 5m, 37s
Plastbackar 7 st
nr. 778503
75 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 23h, 6m, 37s
Soffbord, 1900-talets andra hälft, 108 X 59 X 58 cm
nr. 778517
0 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 23h, 55m, 37s
Kaffeservis Rosenthal Maria Björnbär 12 pers
nr. 778520
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 23h, 19m, 37s
Piedestal, Kina, 1900-talets andra hälft, höjd 68 cm
nr. 778528
100 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 22h, 42m, 37s
Gallerimatta, handknuten, 248 X 80 cm
nr. 778543
150 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 22h, 52m, 37s
Matbord + 4 stolar, 1970-tal, furu, 140 X 85 X 72 cm
nr. 778577
75 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 0h, 11m, 37s
Soffbord och sidobord, 1900-talets andra hälft, längd 140 cm och mindre
nr. 778582
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 0h, 13m, 37s
Vitrinskåp, 18/1900-tal, England, 84 X 58 X 24 cm
nr. 778603
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 23h, 34m, 37s
LP-skivor
nr. 778609
650 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 23h, 36m, 37s
Klubbfåtöljer ett par, textil
nr. 778634
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 0h, 13m, 37s
LP-skivor Black Sabbath, 6 st
nr. 778651
1 200 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 0h, 16m, 37s
Blåslampor ett parti
nr. 778667
75 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 22h, 30m, 37s
Blåslampor ett parti
nr. 778668
75 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 22h, 31m, 37s
Hänge Svängsta Mattväveri AB Anne Marie Boberg, Vadstena 230 X 123 ca
nr. 778687
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 22h, 37m, 37s
Matservisdelar Göteborgs porslinfabrik "Göta"
nr. 778699
75 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 22h, 40m, 37s
Tävlingscykel Crescent 28"
nr. 778705
75 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 22h, 43m, 37s
Tävlingscykel Nishiki 28"
nr. 778707
150 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 22h, 45m, 37s
Fiol, stråke och väska, 1900-talets första hälft/mitt
nr. 778710
75 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 22h, 42m, 37s
Stereo, Beomaster 4600, Bang & Olufsen
nr. 778725
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 23h, 8m, 37s
Fåtölj med fotpall, skinn, 1900/2000-tal
nr. 778730
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 23h, 14m, 37s
Schatull för sytråd, Mölnlycke sytråd, teak, 1900-talets mitt, H=31 B=52, sytråd medföljer
nr. 778740
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 23h, 34m, 37s
Matbord, 1900-talets andra hälft, ek, längd 157-222 cm, bredd 95 cm, höjd 74 cm
nr. 778746
0 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 0h, 49m, 37s
16
17
18
19
20
61
18
61