Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Senast publicerade
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Alla städer
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Frimärken, stämplat
nr. 747800
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 2h, 52m, 36s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kaffeskedar 12 st + 3 udda skedar, silver, vikt 200 gram
nr. 747746
Aktuellt bud:
550 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 2h, 51m, 36s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vedkap Biltema 230v, längd ihopfälld = 89
nr. 747796
Aktuellt bud:
600 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 2h, 51m, 36s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Gräsklippare McCulloch
nr. 747795
Aktuellt bud:
600 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 2h, 50m, 36s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skruvdragare 2 st + blandare
nr. 747745
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 2h, 49m, 36s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Oljemålningar 2 st bla A Lövdén 23 X 29 och mindre
nr. 747794
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 2h, 49m, 36s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Grovdammsugare Biltema
nr. 747793
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 2h, 48m, 36s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Väggur i form av båtratt, stränginstrument, luftpistol
nr. 747744
Aktuellt bud:
200 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 2h, 47m, 36s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kapsåg Meec på stativ
nr. 747792
Aktuellt bud:
450 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 2h, 47m, 36s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Trappstege H=145
nr. 747790
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 2h, 46m, 36s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Brandspruta, 1900-talets första hälft, mässing, höjd 67 cm
nr. 747743
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 2h, 45m, 36s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Oljemålningar 2 st 18-1900-tal, en otydligt signerad en osignerad 23 X 29
nr. 747789
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 2h, 45m, 36s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Lennart Rohde 1990 litografi 25/150 54 X 38
nr. 747788
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 2h, 44m, 36s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Cafébord, 1900-talets andra hälft, gjutjärnsfot med laminatskiva, diameter 60 cm, höjd 73 cm,
nr. 747742
Aktuellt bud:
450 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 2h, 43m, 36s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stolar ett par Pedrali
nr. 747787
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 2h, 43m, 36s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Oidentifierad konstnär, litografi 91/200 27x38, otydligt signerad
nr. 747772
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 2h, 42m, 36s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Taklampa ""Corona", Jo Hammerborg, Fog & Morup, 1900-talets andra hälft. diameter 23 cm
nr. 747741
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 2h, 41m, 36s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Oidentifierad konstnär. olja på duk 32x39, otydligt signerad
nr. 747770
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 2h, 41m, 36s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Åke Ahlberg, litografi 125/195, 47x34
nr. 747768
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 2h, 40m, 36s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ljusstakar, bland annat Ystad Metall, höjd 31 cm och lägre
nr. 747740
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 2h, 39m, 36s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Oidentifierad konstnär, akvarell -89, dagmått 35x43, monogramsignerad
nr. 747766
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 2h, 39m, 36s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Oidentifierad konstnär, litografi 105/1400, 36x42
nr. 747764
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 2h, 38m, 36s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bordslampor 3 st bland annat Royal Copenhagen, porslin, höjd 45 cm och lägre
nr. 747739
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 2h, 37m, 36s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ytterfoder, vaser m.m.
nr. 747762
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 2h, 37m, 36s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
...
17
18
19
20
21
...
52
1
...
19
...
52