Utropspris
Hattask, resväska och doktorsväska, 1900-talets första hälft
nr. 761743
100 kr
Utropspris: 500 kr
10d, 18h, 46m, 49s
Pälsjacka, mink, storlek M
nr. 760310
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 17h, 16m, 49s
Damkappa, päls, storlek L
nr. 760374
100 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 18h, 38m, 49s
Bordsspegel, 1900-talets mitt, mässing och teak, diameter 40 cm, höjd 50 cm
nr. 760100
1 900 kr
Utropspris: 2 000 kr
19h, 4m, 49s
Handspegel, teak, 1960-tal + väggspegel med krokar, längd 40 cm och mindre
nr. 760088
200 kr
Utropspris: 300 kr
18h, 54m, 49s