Utropspris
Tidningsställ med askfat 1950-60-tal H=71
nr. 747673
75 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 15h, 9m, 51s
Skivställ, diabas och bok, H = 85
nr. 747087
50 kr
Utropspris: 500 kr
14h, 29m, 51s
Tråg/låda, L= 64 + smörkärna
nr. 747274
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 14h, 30m, 51s
Skriv-set + skrin, 1800-tal, Mahognyfanér, B=46 och mindre
nr. 747294
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 15h, 7m, 51s
Lejon Gustavsberg Eneret 18-1900-tal L=25
nr. 747845
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 15h, 29m, 51s
Brännvinskagge, 1800-tal, L = 22
nr. 747895
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 14h, 6m, 51s
Lejon ett par, konstmassa,H=11
nr. 748007
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 15h, 12m, 51s
Plåtskyltar 2st 40x59 & mindre
nr. 748038
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 14h, 6m, 51s
Ifö belysning hyllor mm
nr. 748133
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 15h, 2m, 51s
Gnistskydd, bemålat metall, 80x46 cm. Signerad. Oidentifierad.
nr. 748182
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 15h, 33m, 51s
Träföremål ett parti
nr. 747418
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 14h, 10m, 51s
Dalahäster, träfiguriner mm, trä & lergods H=19
nr. 748155
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 15h, 15m, 51s