Utropspris
Trumma H=42
nr. 739766
100 kr
Utropspris: 300 kr
17h, 47m, 55s
Golfbag
nr. 740097
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 17h, 27m, 55s
Gunghäst, 1900-talets första hälft, längd 115 cm
nr. 740204
100 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 17h, 1m, 55s
Kork, 4 st bitar, L=42 och mindre
nr. 740305
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 17h, 57m, 55s
Fiskedrag + fiskerulle
nr. 740358
175 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 18h, 21m, 55s
Modellbilar, SAAB, skala 1/43
nr. 740513
550 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 17h, 49m, 55s
Barnvagn 1800-tal, smide och rotting, längd 120 cm
nr. 740537
125 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 18h, 17m, 55s
Fiskedrag och lådor
nr. 740565
125 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 16h, 59m, 55s
Tidskrifter, fiske
nr. 740566
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 17h, 1m, 55s
Trampbil, 2000-tal, längd 95 cm
nr. 740610
200 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 17h, 33m, 55s
Biljardköer 5 st, längd 141 cm och mindre
nr. 740742
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 16h, 51m, 55s