Utropspris
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 64x44
nr. 746356
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 16h, 5m, 27s
Skeppsur, Schatz + barometer, diameter 18 cm och mindre, en nyckel
nr. 746275
75 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 17h, 9m, 27s
Skeppsmodeller 2 st 1900-talets första hälft/mitt, längd 104 och 108 cm
nr. 746258
75 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 16h, 41m, 27s
Hubert Lindström, Marinmålning, olja på duk, 64 X 53 cm
nr. 746257
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 16h, 39m, 27s