Utropspris
Hockeybilder m.m.
nr. 746609
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 16h, 6m, 51s
nr. 746279
300 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 16h, 41m, 51s
Frimärken mm bla postfriska
nr. 746495
2 500 kr
Utropspris: 2 500 kr
5d, 16h, 34m, 51s
Kattskylt, metallföremål, frimärken mm
nr. 746286
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 15h, 26m, 51s
Modelljärnväg, Hornby, skala 0, räls ca 17 m
nr. 746059
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 15h, 43m, 51s
Mynt och sedlar, delvis silver
nr. 746003
300 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 15h, 21m, 51s
Mynt smycken bägare mm bla silver
nr. 746036
150 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 15h, 8m, 51s
Dalahäst, A Olsson, 1900-talets andra hälft, höjd 31 cm
nr. 745819
400 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 15h, 33m, 51s
Frimärken m.m. ett parti
nr. 745746
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 16h, 13m, 51s
nr. 745660
1 000 kr
Utropspris: 10 000 kr
2d, 15h, 47m, 51s
nr. 745657
1 000 kr
Utropspris: 6 000 kr
2d, 15h, 41m, 51s
Jakttrofé, Nyala eastern cape, bogmonterad, 2000-tal, H=76 horn L=55
nr. 745655
500 kr
Utropspris: 5 000 kr
2d, 15h, 37m, 51s
Jakttrofé, Blesbuck, bogmonterad, 2000-tal, H=80
nr. 745653
150 kr
Utropspris: 4 000 kr
2d, 15h, 33m, 51s
nr. 745649
175 kr
Utropspris: 4 000 kr
2d, 15h, 29m, 51s
Jakttrofé, Gray Duiker, bogmonterad, H=44
nr. 745648
200 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 15h, 27m, 51s
Jakttrofé, Common Reedback, bogmonterad 2000-tal, H=90
nr. 745646
250 kr
Utropspris: 4 000 kr
2d, 15h, 25m, 51s
Tändare Must de Cartier Paris H=6 i i orginalask
nr. 745627
1 100 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 15h, 10m, 51s
Frimärken, mest ostämplade Förenta Nationerna
nr. 745624
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 15h, 7m, 51s
Skrin, spegel, pipor, träfigurer, bla Kay Bojesen, diameter 26 cm och mindre
nr. 745580
175 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 17h, 1m, 51s
Mynt, sedlar, frimärken mm, Sverige och världen, delvis silver
nr. 745577
550 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 16h, 55m, 51s
Leksaksbil, Tekno, 1950-tal, typ 2, VW-buss med reklam för "Vademecum Munvatten, Oké-tvål och Barnängen" längd 8,5 cm
nr. 745576
750 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 16h, 53m, 51s
Leksaksbilar, Tekno, Corgi och Dinky Toys, längd 10 cm och mindre
nr. 745573
400 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 16h, 47m, 51s
Dockor 2 st, Barbie och Skipper, Mattel, 1960-tal, originalkartonger
nr. 745572
1 200 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 16h, 45m, 51s
Skolplanscher 12 st, Kerstin Frykstrand "Månadstavlor", 1900-talets mitt. 45 X 38 cm
nr. 745548
450 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 16h, 23m, 51s