Utropspris
Skåp, 1700-tal, ek, 145 X 42 X 63 cm
nr. 748781
200 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 15h, 46m, 17s
Väggskåp, ek, 1900-talets senare hälft, H=70 B=51
nr. 748788
200 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 15h, 56m, 17s
Skärmaskin, Graef
nr. 748908
200 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 17h, 32m, 17s
Reskoffertar 2 st, 1900-talets första hälft, längd 92 cm och mindre
nr. 748931
200 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 15h, 46m, 17s
Matta, handknuten, Pakistan, signerad238 X 161 cm
nr. 748935
200 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 15h, 54m, 17s
Piedestal, 1800-tal, H=67
nr. 749056
200 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 16h, 50m, 17s
Ljusstakar, mässing, höjd 27 cm och lägre
nr. 749089
200 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 17h, 26m, 17s
Ramar, IKEA, 6 st, 40 x 50
nr. 749106
200 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 16h, 55m, 17s
Hatthylla, aluminium, 1900-talets andra hälft, längd 100 cm
nr. 749189
200 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 16h, 22m, 17s
Krus Höganäs 3 st 10 L och mindre
nr. 749271
200 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 15h, 46m, 17s
Navkapslar, 17 lådor med 4 i varje, blandade storlekar, nya
nr. 749325
200 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 15h, 48m, 17s
Figuriner, H = 30 o mindre
nr. 749372
200 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 16h, 44m, 17s
Leksaksbilar Saab, plast, Finland. längd 23 cm och mindre
nr. 749403
200 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 16h, 48m, 17s
Hurts, Stile, Neolt Italien, 1900-talets andra hälft, vit plast med lådor och hyllplan, H=78, 40 x 42 cm
nr. 749611
200 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 17h, 6m, 17s
Bandsåg, Nova, höjd 68 cm
nr. 749834
200 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 17h, 30m, 17s
Vattenbehållare, koppar och smide, 1800-tal, H=47 L=60
nr. 748511
175 kr
Utropspris: 500 kr
15h, 50m, 17s
nr. 748616
175 kr
Utropspris: 800 kr
16h, 28m, 17s
Väggur G&B H=98
nr. 748700
175 kr
Utropspris: 400 kr
16h, 47m, 17s
Trädgårdsstolar 4 st, furu, hopfällbar + bord i teak
nr. 748726
175 kr
Utropspris: 600 kr
17h, 0m, 17s
Herrcykel, Biltema, 28-tum
nr. 748751
175 kr
Utropspris: 800 kr
17h, 22m, 17s
Skrivpulpet på hjul, engelskstil, 1900-talets slut, H=89 B=61
nr. 748785
175 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 15h, 50m, 17s
Skålar vaser mm, höjd 28 cm och lägre
nr. 748787
175 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 15h, 54m, 17s
Hattar ett parti strl ca 58-60
nr. 748802
175 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 15h, 57m, 17s
LP-skivor rock
nr. 748835
175 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 16h, 21m, 17s
14
15
16
48
14
48