Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Senast publicerade
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Alla städer
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Rostfria grytor ett parti
nr. 748691
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 14h, 45m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Otydligt signerad litografi 25/350 58 X 42
nr. 748690
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 14h, 44m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Angcelo von Fürsten, 4 tavlor, olja på duk och pannå, 50 X 59 cm och mindre
nr. 748621
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 14h, 43m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Birgersdotter -94 akvarell/tusch 24 X 23
nr. 748689
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 14h, 43m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Tom Ringberg olja på duk 65 X 65
nr. 748688
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 14h, 42m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Byråer ett par, 1970-tal, vitlackerat trä med mässingshandtag, 60 X 61 X 38 cm
nr. 748620
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 14h, 41m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Tom Ringberg olja på duk 65 X 65
nr. 748687
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 14h, 41m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Björn Krestesen, färglitografi 109/150, 60 x 81
nr. 748686
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 14h, 40m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Fåtölj, 1960-tal, teak, konstskinn, bredd 65 cm
nr. 748619
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 14h, 39m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Verktygssatser mm
nr. 748685
Aktuellt bud:
500 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 14h, 39m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Elverktyg mm
nr. 748684
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 14h, 38m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Pianopall, 1900-talets mitt, längd 64 cm
nr. 748618
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 14h, 37m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Elverktyg stort parti
nr. 748683
Aktuellt bud:
300 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 14h, 37m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Greta Liljeblad Lysén olja på duk 71 X 99
nr. 748682
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 14h, 36m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Soffbord, 1950-tal, skiva med kakelplattor, senare bets och lack, 118 X 61 X 55 cm
nr. 748616
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 14h, 35m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Taklampa smide / glas D= 66
nr. 748681
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 14h, 35m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Elverktyg stort parti
nr. 748680
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 14h, 34m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Symaskinsunderrede med stenskiva, H=74 65x65
nr. 748591
Aktuellt bud:
250 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 14h, 33m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Hemelektronik mm
nr. 748679
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 14h, 33m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Dammsugare Electrolux
nr. 748678
Aktuellt bud:
300 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 14h, 32m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Zinkföremål, balja, vattenkanna, mm
nr. 748590
Aktuellt bud:
250 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 14h, 31m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Damcykel Monark 27" 3 växlar
nr. 748677
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 14h, 31m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kandelaber jugend mässing H=41
nr. 748676
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 14h, 30m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kontorsstol, Dan Form, skinn, B=57
nr. 748579
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 14h, 29m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
...
30
31
32
33
34
...
51
1
...
32
...
51