Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Kortast tid kvar
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Alla städer
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Damcykel, Bits, 28 tum, 3 växlar
nr. 747910
Aktuellt bud:
800 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 13h, 19m, 57s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sidobord 2 st, 1970-tal, glas och metall, 70 X 56 X 46 cm
nr. 747151
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 13h, 20m, 57s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Herrbetjänt med byxpress, höjd 100 cm
nr. 747152
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 13h, 22m, 57s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Hallmöbel, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, 74 X 45 X 28 cm
nr. 747153
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 13h, 24m, 57s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
89 X 69 cm (1927-1965) olja på duk, 89 X 69 cm
nr. 747155
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 13h, 26m, 57s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Taklampa, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, behängd med prismor, diameter45 cm
nr. 747157
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 13h, 28m, 57s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Lampbord, 1900-talets slut, H=62 B=70
nr. 747159
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 13h, 30m, 57s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Byrå, 1900-talets senare hälft, H=88 B=102
nr. 747160
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 13h, 32m, 57s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Byrå, 1900-talets senar hälft, H=70 B=50
nr. 747161
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 13h, 34m, 57s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Soffbord med skinnklädd skiva, engelsk-stil, 1900-talets senare hälft, H=52 L=134 B=75
nr. 747162
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 13h, 36m, 57s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skåp, bonad björk, 1900-talets första hälft, 181 X 120 X 53 cm
nr. 747163
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 13h, 38m, 57s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Buffé, bonad björk, 1900-talets första hälft, 170 X 57 X 104 cm
nr. 747164
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 13h, 40m, 57s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Serveringsskåp + 2 karmstolar, bonad björk, 1900-talets första hälft, 100 X 51 X 90 cm
nr. 747165
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 11h, 10m, 57s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Taklampa textil D=33
nr. 747401
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 11h, 10m, 57s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Krus, Höganäs och Vallåkra, höjd 35 cm och lägre
nr. 747402
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 11h, 11m, 57s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Snurrfåtölj, 1970-tal, skinn
nr. 747166
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 11h, 12m, 57s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Otydligt signerad olja på pannå 24 X 27
nr. 747405
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 11h, 12m, 57s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Lockurna Royal Copenhagen "Blå blomst" H=29,5
nr. 747408
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 11h, 13m, 57s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bord med förvaring, höjd 60 cm
nr. 747167
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 11h, 14m, 57s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skål & vas Bertil Vallien H=16,5
nr. 747409
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 11h, 14m, 57s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Börje Claesson litografier i 2 st inramningar, rammått 46 X 64
nr. 747410
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 11h, 15m, 57s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
karmstolar, 17 st, Kinnarps, stapelbara om 5, B=56
nr. 747208
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 11h, 16m, 57s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stig Lindberg, lövfat Gustavsberg Studio L=17,5
nr. 747411
Aktuellt bud:
350 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 11h, 16m, 57s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vaser & fat bla Finland? L=29,5 & mindre
nr. 747413
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 11h, 17m, 57s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
...
36
37
38
39
40
...
52
1
...
38
...
52