Utropspris
nr. 747394
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 3h, 22m, 29s
Golvlampa, 2000-tal, Ikea, höjd 162 cm
nr. 747396
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 3h, 24m, 29s
Spegel, 1800-tal, mahogny, 190 X 84 cm
nr. 747398
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 3h, 26m, 29s
Minicykel, Holberghus, 7-växlar, hopfällbar, väska medföljer
nr. 747406
500 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 3h, 32m, 29s
Gabbehmatta, Indien, handknuten 206 X 160 cm
nr. 747412
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 3h, 34m, 29s
Gallerimatta, handknuten, Iran, 242 X 82 cm
nr. 747415
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 3h, 36m, 29s
Gabbehmatta, Indien, handknuten 138 X 195 cm
nr. 747424
125 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 3h, 38m, 29s
nr. 747444
75 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 3h, 40m, 29s
Vattenkar, Höganäs, saltglaserat stengods, 70 X 70 X 80 cm
nr. 747446
600 kr
Utropspris: 4 000 kr
5d, 3h, 42m, 29s
Hurts, furu, 1970-tal, Ikea, 80 X 48 X 58 cm
nr. 747451
550 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 3h, 44m, 29s
Arkitekthurts, 1900-talets andra hälft, 110 X 77 X 60 cm
nr. 747453
150 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 3h, 46m, 29s
Krukor, keramik, diameter 37 cm och mindre
nr. 747455
75 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 3h, 48m, 29s
Vägglampor ett par, försilvrad brons,18/1900-tal höjd 50 cm
nr. 747459
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 3h, 52m, 29s
Bordslampa, 1900-talets andra hälft, mässing med lackerad plåtskärm, höjd 47 cm
nr. 747461
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 3h, 54m, 29s
nr. 747462
100 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 3h, 56m, 29s
Brickor, laxbräda mm, längd 97 cm och mindre
nr. 747463
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 3h, 58m, 29s
nr. 747464
100 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 4h, 0m, 29s
Taklampa, Barock-stil, 1900-tal, mässing, diameter 55 cm
nr. 747465
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 4h, 2m, 29s
Spegel, 1900-talets andra hälft, 119 X 90 cm
nr. 747466
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 4h, 4m, 29s
Cocktailglas 12 st, silver, MGAB, 1974, höjd 9 cm, vikt 725 gram
nr. 747482
2 700 kr
Utropspris: 3 500 kr
6d, 1h, 34m, 29s
Textilier, bla blekingesömnar
nr. 747510
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 1h, 34m, 29s
Helstop, terrin & fat, Tenn 1800-tal
nr. 747512
450 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 1h, 35m, 29s
Kaffeskedar 12 st, druvsax och tårtspade, silver, saxen med blad i stål, total vikt 143 gram
nr. 747483
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 1h, 36m, 29s
Plåtburkar & kaffekannor mm
nr. 747513
100 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 1h, 36m, 29s
42
43
44
45
46
52
44
52