Utropspris
Sättugnsplattor 2st 74 x 58 cm
nr. 747630
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 22h, 36m, 3s
Margareta Sjödin, blandteknik på papper, 26 X 20 cm
nr. 747636
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 22h, 38m, 3s
Klaffbord med lådor i sargen, 1800-tal, H=80 L=117
nr. 747637
1 100 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 22h, 40m, 3s
nr. 747638
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 22h, 42m, 3s
Carl Månsson, olja på duk, 45 X 38 cm
nr. 747639
100 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 22h, 44m, 3s
Piedestal, spegelglas, 1900-talets slut, H=62
nr. 747640
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 22h, 46m, 3s
Gunilla Mann, offset-tryck, signerat32 X 35 cm
nr. 747641
400 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 22h, 48m, 3s
Byrå + 2 st stolar, 1900-tal, H=80 B=56
nr. 747642
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 20h, 18m, 3s
Bertil Berg litografi 27/63 72 X 55
nr. 747694
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 20h, 18m, 3s
Kameratillbehör ett parti
nr. 747695
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 20h, 19m, 3s
Marinmålning, olja på duk, oidentifierad konstnär, 53 X 45 cm
nr. 747643
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 20h, 20m, 3s
Bert Jonny Nilsson litografi 241/275 46 X 62
nr. 747696
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 20h, 20m, 3s
Otydligt signerad litografi 24/100 42 X 52
nr. 747697
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 20h, 21m, 3s
Spik
nr. 747644
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 20h, 22m, 3s
Otydligt signerad litografi 47 X 61
nr. 747698
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 20h, 22m, 3s
Frédéric Bouché EA 49 X 68
nr. 747699
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 20h, 23m, 3s
Stig Grip, fotografi, signerat, 100 X 70 cm
nr. 747645
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 20h, 24m, 3s
Eugen Montelin 3 st litografier, rammått 72 X 52 och mindre
nr. 747700
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 20h, 24m, 3s
Smycken klockor medaljer mm
nr. 747701
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 20h, 25m, 3s
Kolhämtare, svepask, bordslampa mm, höjd 52 cm och lägre
nr. 747646
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 20h, 26m, 3s
Armbandsklockor mekaniska ett parti
nr. 747702
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 20h, 26m, 3s
Fickur mestadels silver
nr. 747703
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 20h, 27m, 3s
Glassvampar, 2 st, Monica Bäckström, H=21 och mindre
nr. 747647
125 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 20h, 28m, 3s
Halsband Ole Lynggaard sten med lås i guld 18k L=44 ca
nr. 747704
100 kr
Utropspris: 2 500 kr
6d, 20h, 28m, 3s
42
43
44
45
46
52
44
52