Temaauktion KB
Utropspris
Förstärkare, Argon AMP3245, fjärrkontroll
nr. 782645
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 23h, 26m, 39s
Byrå, 3 lådor, gustaviansk stil m. marmorskiva, 94 x 48, H = 85
nr. 782647
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 22h, 53m, 39s
Spegel, slipat glas, 74 x 75
nr. 782648
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 22h, 54m, 39s
Taklampa, behängd med prismor, 2000-tal, H=50
nr. 782649
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 30m, 39s
Bänk m. förvaring, gustaviansk stil, B = 70
nr. 782650
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 22h, 55m, 39s
Pallar, 2 st, bl.a. 1800-tal, B = 60 o mindre
nr. 782651
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 22h, 56m, 39s
Golvlampa, mässing och trä, H = 152
nr. 782652
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 22h, 57m, 39s
Golvlampa, mässing och metall, H = 149
nr. 782653
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 22h, 58m, 39s
Satsbord, 3 delar, rokokostil m. intarsia, B = 64, H = 56 o mindre
nr. 782654
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 22h, 59m, 39s
Byrå, rokokostil, 4 lådor, 60 x 39, H = 81
nr. 782655
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 0m, 39s
Kuvertbord, rokokostil m. intarsia, tot mått = 90 x 90, H = 60
nr. 782656
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 23h, 1m, 39s
Spegel, funkis, 88 x 37
nr. 782657
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 23h, 2m, 39s
Rullstol, Gima
nr. 782659
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 23h, 4m, 39s
Ishockeyspel, Stiga
nr. 782661
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 23h, 6m, 39s
Spegel rokokostil, förgylld, 99 x 46
nr. 782662
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 23h, 7m, 39s
Taklampa, 1960/70-tal, diameter 45 cm
nr. 782663
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 32m, 39s
Ytterfoder, askar, figurin mm, höjd 20 cm och lägre
nr. 782665
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 34m, 39s
Julskedar, 5 st, sterlingsilver, A Michelsen, Danmark, 1910-20-tal
nr. 782666
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 23h, 9m, 39s
Julskedar, 7 st, sterlingsilver, A Michelsen, Danmark, 1930-tal
nr. 782667
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 23h, 10m, 39s
Julskedar, 10 st, sterlingsilver, A Michelsen, Danmark, 1940-tal
nr. 782668
0 kr
Utropspris: 1 800 kr
6d, 23h, 11m, 39s
Julskedar, 7 st, sterlingsilver, A Michelsen, Danmark, 1950-tal
nr. 782669
0 kr
Utropspris: 1 200 kr
6d, 23h, 12m, 39s
Högtalare , ett par, Infinity Alpha 10, H=32
nr. 782672
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 23h, 36m, 39s
Portfölj, läder
nr. 782674
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 38m, 39s
Blandare, Ideal Standard, Ceraplan new
nr. 782676
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 40m, 39s
53
54
55
56
57
58
59
60
55
60