Utropspris
Träkar, hugget ur stock, 1800-tal, L = 74
nr. 747544
150 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 7h, 10m, 7s
Santos Chavez träsnitt 35 / 60 54 x 44
nr. 747543
150 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 7h, 9m, 7s
Patrick Jannin litografi 50/60 81 X 74
nr. 747540
550 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 7h, 8m, 7s
Nissan Engel litografi 24/75 49 X 64
nr. 747538
700 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 7h, 7m, 7s
Otydligt signerad litografi 32 X 46
nr. 747537
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 7h, 6m, 7s
Thommas Hamann litografi 5/60 29 X 79
nr. 747536
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 7h, 5m, 7s
Johannes Olsson blandteknik osignerad 61 X 85
nr. 747535
50 kr
Utropspris: 6 000 kr
5d, 7h, 4m, 7s
Maria Ronnehed blandteknik 100 X 70
nr. 747534
400 kr
Utropspris: 4 000 kr
5d, 7h, 3m, 7s
Ulf Oslund litografi 77/170 42 X 43
nr. 747533
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 7h, 2m, 7s
Bo Larsson litografi 31/190 47 X 64
nr. 747530
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 7h, 1m, 7s
Brittmarie Sundström litografi 69/190 58 X 76
nr. 747527
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 7h, 0m, 7s
Anders Wallin 2002 akvarell 76 X 105, rammått 91 X 119
nr. 747524
1 000 kr
Utropspris: 6 000 kr
5d, 6h, 59m, 7s
Ring guld 18k med sten D=17½ tot V=1,2g
nr. 747522
600 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 6h, 58m, 7s
Ring guld 18k med stenar D=17½ tot V=2,1g
nr. 747520
650 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 6h, 57m, 7s
Ring guld 18k med sten D=17½ tot V=1,0g
nr. 747519
500 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 6h, 56m, 7s
Servisdelar, ljuslykta mm bla Orrefors
nr. 747517
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 6h, 55m, 7s
Tennföremål 1900-tal
nr. 747516
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 6h, 54m, 7s
Tennstop 5st 1800-tal
nr. 747515
450 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 6h, 53m, 7s
Plåtburkar & kaffekannor mm
nr. 747513
150 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 6h, 52m, 7s
Helstop, terrin & fat, Tenn 1800-tal
nr. 747512
450 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 6h, 51m, 7s
Textilier, bla blekingesömnar
nr. 747510
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 6h, 50m, 7s
Barncykel Yosemite, 20 tum
nr. 746434
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 8h, 10m, 7s
Skulptur Axel Olsson, gips H=31
nr. 747509
100 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 8h, 9m, 7s
Vas brons 1900-talets första hälft H=18
nr. 747508
75 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 8h, 8m, 7s
29
29