Utropspris
Soffa, 1960-70-tal, L = 182 + fåtölj
nr. 748535
0 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 21h, 17m, 7s
nr. 748337
100 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 21h, 4m, 7s
Bordsspegel, Glasmäster Markaryd, 1960-tal, höjd 44 cm
nr. 748335
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 21h, 2m, 7s
Dynor till trädgårdsstolar 6 st, Benetton
nr. 748329
400 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 20h, 54m, 7s
Stolar 5 st, 1800-tal ek, klädda sitsar
nr. 748326
0 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 20h, 50m, 7s
Spegel, 1900-talets slut, 157 X 70 cm
nr. 748325
150 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 20h, 48m, 7s
Spegel, 1900-talets mitt, 127 X 71 cm
nr. 748324
350 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 20h, 46m, 7s
Stolsdynor för par loungefåtöljer
nr. 748494
100 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 20h, 45m, 7s
Byrå, Danmark, 1960-tal, teak, 79 X 40 X 92 cm
nr. 748323
850 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 20h, 44m, 7s
Stol 1950-60-tal
nr. 748491
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 20h, 42m, 7s
Karmstolar ett par, bambu och rotting, 1900-talets slut
nr. 748321
150 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 20h, 40m, 7s
Kamferkista, Kina, 1900-talets andra hälft, 105 X 58 X 55 cm
nr. 748317
75 kr
Utropspris: 600 kr
23h, 10m, 7s
nr. 748316
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
23h, 8m, 7s
Gungstol, ek med flätad sits, 1900-talets andra hälft
nr. 748315
50 kr
Utropspris: 400 kr
23h, 6m, 7s
Spegel 1930/40-tal, blästrad dekor, 94 X 42 cm
nr. 748309
125 kr
Utropspris: 400 kr
22h, 54m, 7s
Spegel, 1900-talets mitt, överstycke med intarsia, 88 X 43 cm
nr. 748306
75 kr
Utropspris: 600 kr
22h, 50m, 7s
Speglar 2 st, 1900-talets andra hälft, höjd 81-82 cm
nr. 748305
100 kr
Utropspris: 400 kr
22h, 48m, 7s
Vitrinskåp, ek, 2000-tal, H=200 B=108 Dj=48
nr. 748952
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
22h, 45m, 7s
Fåtöljer ett par, Börge Lindau & Bo Lindekrantz, Lammhult 1960/70-tal, stomme i kromad metall, tygklädsel, bredd 60 cm
nr. 748300
1 300 kr
Utropspris: 2 000 kr
22h, 44m, 7s
Matgrupp, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, stolar 6 st, bord, 140 X 100 X 74 cm + 2 iläggsskivor
nr. 748738
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
22h, 43m, 7s
Fåtölj med fotpall, 1900-talets slut
nr. 748617
50 kr
Utropspris: 500 kr
22h, 41m, 7s
Fåtölj, Bröderna Andersson, 1960-tal, konstskinn, bredd 80 cm
nr. 748284
250 kr
Utropspris: 800 kr
22h, 36m, 7s
Bokhylla, 1920/30-tal, bonad björk, 201 X 29 X 134 cm
nr. 748283
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
22h, 34m, 7s
Soffbord, 1950-tal, 98 X 65 X 57 cm
nr. 748282
500 kr
Utropspris: 600 kr
22h, 32m, 7s