Utropspris
Hushållsassistent Electrolux med tillbehör.
nr. 754708
300 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 1h, 39m, 45s
Skål, Carl Harry Stålhane, Rörstrand, glaserat stengods, diameter 9 cm, höjd 7 cm
nr. 754759
350 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 1h, 39m, 45s
Luftrenare Sanitas h=31
nr. 754705
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 1h, 38m, 45s
Hoverboard
nr. 754703
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 1h, 37m, 45s
Pipor, 1800-tal,
nr. 754758
75 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 1h, 37m, 45s
Trädgårdsverktyg, ett parti
nr. 754701
750 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 1h, 36m, 45s
Trimmer, batteridriven, B&D
nr. 754700
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 1h, 35m, 45s
Fönsterlampa, 1900-talets andra hälft diameter 20 cm
nr. 754757
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 1h, 35m, 45s
Elspark, barnmodell, Ninebot
nr. 754699
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 1h, 34m, 45s
Damcykel, Monark, 3 vxl, 28 tum
nr. 754698
550 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 1h, 33m, 45s
Popcornmaskin med vagn, 2000-tal, 163 X 94 X 62 cm
nr. 754755
700 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 1h, 33m, 45s
Damcykel, Crescent, 28 tum, 3 vxl
nr. 754697
450 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 1h, 32m, 45s
Astrid Widenberg-Liljefors, olja på duk och pannå, 2 st, 31 x 44 o mindre
nr. 754696
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 1h, 31m, 45s
Skulptur "Diane" försilvrad brons/Mässing, 18/1900-tal, höjd 42 cm
nr. 754745
1 100 kr
Utropspris: 3 000 kr
5d, 1h, 31m, 45s
Astrid Widenberg-Liljefors, olja på pannå, 37 x 45
nr. 754695
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 1h, 30m, 45s
Mårten Garbring, olja på duk, 2 st, 26 x 34 o mindre
nr. 754694
300 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 1h, 29m, 45s
Sideboard "Grand" Nils Jonsson, Troeds, Bjärnum, 1960-tal, palisander, 252 X 78 X 43 cm
nr. 754736
2 700 kr
Utropspris: 15 000 kr
5d, 1h, 29m, 45s
Astrid Widenberg-Liljefors, olja på pannå, 20 x 25
nr. 754693
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 1h, 28m, 45s
Jean Ullberg, olja på pannå, 61 x 99
nr. 754691
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 1h, 27m, 45s
Bålskål. Kina, 1800-tal, porslin, Polykrom dekor med figurscener, diameter 26 cm
nr. 754724
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 1h, 27m, 45s
Siv Svensson, olja på duk, 1978, 47 x 39
nr. 754689
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 1h, 26m, 45s
Oidentifierad konstnär, skeppsmålning, olja på duk, 32 x 41, otydligt signerad
nr. 754688
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 1h, 25m, 45s
Vaser ett par, Imari, Japan, 1900-talets första hälft, porslin, höjd 21 cm
nr. 754717
75 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 1h, 25m, 45s
Mårten Garbring, olja på duk, 47 x 73
nr. 754687
175 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 1h, 24m, 45s
14
48
48