Utropspris
Utropspris
Ytterfoder, ett par, mässing, tot L = 39
nr. 750361
175 kr
Utropspris: 600 kr
12h, 51m, 43s
Karmstolar 2 st, Rokoko-stil, 1900-talets andra hälft
nr. 750363
75 kr
Utropspris: 600 kr
12h, 55m, 43s
Matbord ek 1960-70-tal D=115 + 2 st ilägg a38 H=72
nr. 750364
100 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 13h, 7m, 43s
Pinnstolar 4 st 1960-tal
nr. 750367
350 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 13h, 10m, 43s
Chiffonjé, 1800-tal, klaff med bakomliggande lådinredning, 142 X 106 X 47 cm
nr. 750371
75 kr
Utropspris: 600 kr
12h, 57m, 43s
Textiltavla 130 X 198
nr. 750378
50 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 11h, 59m, 43s
Marmorbyrå Gustaviansk stil 2 lådor 80 X 44 H=74
nr. 750384
100 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 12h, 5m, 43s
Marmorbyrå rokokostil 2 lådor 91 X 37 H=70
nr. 750385
100 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 12h, 6m, 43s
Kaffeservis, Fyrklövern
nr. 750395
500 kr
Utropspris: 600 kr
13h, 1m, 43s
Carlos Rosberg, litografi 278/310, 52x65
nr. 750415
0 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 12h, 29m, 43s
Orientmatta 210 X 130
nr. 750416
175 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 12h, 30m, 43s
Alain Berck-Vitz, litografi 12/99, 75x57
nr. 750417
150 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 12h, 31m, 43s
Ljusstakar Ystad Metall Ett par B=22,5
nr. 750448
900 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 12h, 43m, 43s
CO Hultén, litografi 49/100 78x57
nr. 750451
100 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 12h, 45m, 43s
Pontus Carle, litografi 20/125, 60x79
nr. 750455
0 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 12h, 49m, 43s
Förstärkare, Marantz PM 65AV
nr. 750456
500 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 12h, 41m, 43s
Ulf Hårdner, olja på duk 70x120
nr. 750458
175 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 12h, 50m, 43s
Frans Lundberg, olja på duk 69x109
nr. 750468
50 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 12h, 59m, 43s
Matta, handknuten Afghanistan, 210 X 155 cm
nr. 750476
50 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 12h, 49m, 43s
Matservisdelar med blomdekor 2 lådor
nr. 750489
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 11h, 57m, 43s
Otydligt signerad olja på duk 92 X 73
nr. 750505
0 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 12h, 5m, 43s
Thomas Hamann, litografi 9/90, 53x72
nr. 750514
0 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 12h, 10m, 43s
Snedklaff med vitrinöverdel Engelsk stil 75 X 45 H=187
nr. 750518
0 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 12h, 13m, 43s
Thomas Hamann, litografi 21/90, 60x77
nr. 750523
0 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 12h, 15m, 43s
14
44
44