Utropspris
Utropspris
Motionscykel Kayoba
nr. 748123
450 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 15h, 18m, 39s
Nils E. Johansson, litografier 2 st, 73 X 54 cm och mindre
nr. 748144
200 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 15h, 50m, 39s
Bengt Orup glas 6st "Strikt" Johansfors H=9
nr. 748147
900 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 15h, 32m, 39s
Chiffonjé, 1900-talets mitt, mahogny, 125 X 44 X 89 cm, en nyckel
nr. 748175
50 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 16h, 14m, 39s
Bordslampa orientaliskt motiv H= 84
nr. 748187
125 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 16h, 0m, 39s
Taklampa med hiss, Nordiska Kompaniet, nr:31255, 1940-tal, diameter 38 cm
nr. 748190
150 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 16h, 20m, 39s
Ytterfoder 10 st, diameter 23 cm och mindre
nr. 748193
650 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 14h, 26m, 39s
Fåtöljer ett par, 2000-tal, plysch, bredd 74 cm
nr. 748207
200 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 14h, 52m, 39s
Ljuskrona, 1900-talets slut, behängd med prismor, diameter 45 cm
nr. 748215
400 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 15h, 8m, 39s
Hylla funkis 60x35 H=56
nr. 748235
100 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 16h, 6m, 39s
Matbord, teak, 1950-60-tal, tot L = 182, B = 80, H = 76
nr. 748263
75 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 14h, 26m, 39s
nr. 748265
75 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 15h, 56m, 39s
Spegel, 1940-tal, 73 X 91 cm
nr. 748276
250 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 16h, 4m, 39s
Fåtölj, 1900-talets mitt, senare klädsel, , bredd 83 cm
nr. 748278
50 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 16h, 6m, 39s
Gungstol "Bohem" Lena Larsson, Nesto, 1960-tal
nr. 748280
400 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 16h, 10m, 39s
Fåtölj, Bröderna Andersson, 1960-tal, konstskinn, bredd 80 cm
nr. 748284
250 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 16h, 18m, 39s
Ture Petersson, olja på duk -1952 73x54
nr. 748292
150 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 14h, 41m, 39s
Waldemar Lorentzon, litografi, 20/310, 64x48 cm
nr. 748307
50 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 16h, 34m, 39s
Heriberto Cogollo, litografier 2 st, 66 X 52 cm och mindre
nr. 748313
50 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 16h, 44m, 39s
Ryggspruta, Solo 475
nr. 748318
350 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 14h, 51m, 39s
Golvlampa, 1900-talets början, mässing, ombyggd fotogenlampa, höjd 170 cm
nr. 748322
200 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 14h, 24m, 39s
Stolar 5 st, 1800-tal ek, klädda sitsar
nr. 748326
0 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 14h, 32m, 39s
nr. 748337
100 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 14h, 46m, 39s
Karmstolar Gemla 4st, böjträ & galon
nr. 748338
700 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 14h, 55m, 39s
52
52