Utropspris
Skrivbord, glas och kromad metall, 1900-talets slut, 160 X 80 X 77 cm
nr. 742058
0 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 16h, 55m, 16s
Hanns-Peter Krafft, får Meier, Tyskland, 1900-talets andra hälft, trä textil och läder, höjd 60 cm, längd 65 cm
nr. 742056
2 100 kr
Utropspris: 3 000 kr
2d, 16h, 53m, 16s
Surroundförstärkare, Denon AVR 1707, fjärrkontroll
nr. 742053
100 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 16h, 51m, 16s
Högtalare 2 st + Subwoofer, Dali, höjd 36-88 cm
nr. 742051
550 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 16h, 49m, 16s
Matta, Norrbottens Hemslöjdsförening, signerad GN och Li, vävd, 295 X 198 cm
nr. 742048
1 300 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 16h, 47m, 16s
Matta, röllakan, 1900-talets andra hälft, 290 X 198 cm
nr. 742047
450 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 16h, 45m, 16s
Soffa, Gustaviansk-stil, 1900-tal, 149 X 62 X 83 cm
nr. 742041
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 16h, 43m, 16s
Matbord, 2000-tal, 160 X 90 X 75 cm
nr. 742039
0 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 16h, 41m, 16s
Fåtöljer 2 st, 2000-tal, bredd 59 cm
nr. 742037
75 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 16h, 39m, 16s
Motionscykel, Spartacus
nr. 742035
100 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 16h, 37m, 16s
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad och daterad 1941, 59 X
nr. 742033
50 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 16h, 35m, 16s
Brita af Klercker, krita på papper, signerad BK, 40 X 38 cm
nr. 742030
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 16h, 33m, 16s
Böcker och ljudböcker, Andra världskrigen
nr. 742027
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 16h, 31m, 16s
Henning Hougaard, olja på duk, 55 X 46 cm
nr. 742026
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 16h, 29m, 16s
Ljusstake, Sune Bäckström, 1930/40-tal, brons, höjd 16,5 cm
nr. 742023
100 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 16h, 27m, 16s
Verktygslåda + diverse verktyg
nr. 742021
200 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 16h, 25m, 16s
Skåpshandtag, dörrhandtag mm
nr. 742019
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 16h, 23m, 16s
Skruvtvingar
nr. 742018
250 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 16h, 21m, 16s
Gitarr, Benton
nr. 742013
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 16h, 19m, 16s
Förstärkare Denon, fjärrkontroll
nr. 742012
150 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 16h, 17m, 16s
Förstärkare, Sony, 1970-tal,
nr. 742011
500 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 16h, 15m, 16s
Armbandsur, Omega Genève, 1980-tal, guld i boetten, 14 K, manuell, datum, diameter 34 mm
nr. 742009
4 600 kr
Utropspris: 4 000 kr
2d, 16h, 13m, 16s
Armband, guld, 18 K, längd 23 cm, vikt 15,4 gram
nr. 742007
7 400 kr
Utropspris: 7 000 kr
2d, 16h, 11m, 16s
Guldring med svart sten, 14 K, diameter 17 mm, vikt 3,6 gram
nr. 742006
900 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 16h, 9m, 16s
14
15
16
22
14
22