Utropspris
Pinnstolar 3 st
nr. 750612
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 18h, 29m, 47s
Damarmbandsur, Donna Karen D=5 cm
nr. 750619
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 18h, 35m, 47s
Tryck, rammått = 119x94
nr. 750623
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 18h, 37m, 47s
Vägghylla, 1900-talets första hälft, höjd 67 cm
nr. 750627
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 18h, 37m, 47s
Väggpendyl, förgylld, empirestil, H = 56
nr. 750640
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 18h, 43m, 47s
Spegel, 1800-tal, trä, skuren dekor, 92 X 40 cm
nr. 750646
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 18h, 59m, 47s
Nils Olzon (1891-1953) olja på duk, 77 X 58 cm
nr. 750650
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 19h, 3m, 47s
Otydligt signerad lito 271 / 308 30 x 25
nr. 750654
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 18h, 51m, 47s
Soffbord 72 x 50 H= 60
nr. 750657
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 18h, 52m, 47s
Bordsfotogenlampa + ljuslyktor H=46 och mindre
nr. 750667
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 18h, 57m, 47s
Jultallrikar ett parti
nr. 750668
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 18h, 58m, 47s
Glasskålar m.m H=19 och mindre
nr. 750670
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 19h, 0m, 47s
Tennföremål Kaffekvarn m.m
nr. 750671
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 19h, 1m, 47s
Cykellås och hänglås
nr. 750679
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 19h, 6m, 47s
Jörgen Fogelquist, färglitografi provtryck, 40 x 61
nr. 750697
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 19h, 24m, 47s
Jörgen Fogelquist, färglitografi provtryck, 46 x 39
nr. 750698
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 19h, 25m, 47s
Jörgen Fogelquist, färglitografi 10/10, 48 x 72
nr. 750700
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 19h, 27m, 47s
Martin Engelman, färglitografi 36/90, 85 x 60
nr. 750703
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 19h, 30m, 47s
Patrick Jannin, litografi 21/60, bladmått 80 x 75
nr. 750704
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 19h, 31m, 47s
Patrick Jannin, litografi 7/60, bladmått 80 x 75
nr. 750705
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 19h, 32m, 47s
nr. 750708
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 18h, 15m, 47s
Mobiltelefoner
nr. 750723
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 18h, 30m, 47s
Kastlåda, 75 x 59
nr. 750726
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 18h, 33m, 47s
Dampäls, mink + hatt och innerkappa, strl. ca 38-40
nr. 750728
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 18h, 35m, 47s
25
26
27
28
29
47
27
47