Utropspris
Lolle Ljungberg 2 st olja på duk 37 X 45 och mindre
nr. 750399
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 22h, 46m, 32s
Lolle Ljungberg olja på duk 44 X 64
nr. 750402
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 22h, 47m, 32s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 67 X 47 cm
nr. 750633
100 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 22h, 47m, 32s
Maria Ronnehed, blandteknik 70x99
nr. 750403
1 100 kr
Utropspris: 4 000 kr
5d, 22h, 48m, 32s
G Olsson olja på duk 47 X 66
nr. 750404
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 22h, 49m, 32s
Spegel Rokoko-stil, 1900-tal, höjd 119 cm
nr. 750634
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 22h, 49m, 32s
Wassily Kandinsky, poster 69x99
nr. 750405
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 22h, 50m, 32s
Lolle Ljungberg olja på duk 39 X 59, Östra Storgatan Kristianstad
nr. 750406
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 22h, 51m, 32s
Sidobord, Orientalisk-stil, 1900-tal, höjd 43 cm
nr. 750635
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 22h, 51m, 32s
Patrick Jannin, litografi 27/60, rammtt 91x84
nr. 750407
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 22h, 52m, 32s
Oidentifierad konstnär olja på duk 49 X 63
nr. 750409
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 22h, 53m, 32s
Etiennehylla, 1800-tal, 87 X 59 X 19 cm
nr. 750636
100 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 22h, 53m, 32s
Ulf Trotzig, litografi 18/50, bildmått = 80x99, rammått = 103x130, otydligt signerad
nr. 750411
75 kr
Utropspris: 2 500 kr
5d, 22h, 54m, 32s
Oljetryck 3 st, rammått 51 X 61 och mindre
nr. 750412
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 22h, 55m, 32s
Ytterfoder, porslin, Kina, 1900-talets slut, diameter 37 cm
nr. 750637
100 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 22h, 55m, 32s
Mattor 3 st B=88 och mindre
nr. 750414
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 22h, 56m, 32s
Carlos Rosberg, litografi 278/310, 52x65
nr. 750415
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 22h, 57m, 32s
Väggkonsoler 2 st 1900-tal, bredd 58 cm och mindre
nr. 750638
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 22h, 57m, 32s
Orientmatta 210 X 130
nr. 750416
100 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 22h, 58m, 32s
Alain Berck-Vitz, litografi 12/99, 75x57
nr. 750417
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 22h, 59m, 32s
nr. 750639
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 22h, 59m, 32s
Maria Ronnehed, blandteknik 89x88
nr. 750419
500 kr
Utropspris: 4 000 kr
5d, 23h, 0m, 32s
Lasse Åberg, litografi 39/90, bildmått = 86x85, rammått = 127x100
nr. 750422
850 kr
Utropspris: 4 000 kr
5d, 23h, 1m, 32s
Skålar, ljusstake mm, lergods och glas, höjd 24 cm och lägre
nr. 750645
250 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 23h, 1m, 32s
29
30
31
32
33
39
31
39