Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Längst tid kvar
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Alla städer
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Böcker, 2 st, bl.a. anatomiska planscher, 1900-talets första hälft
nr. 748565
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 21h, 50m, 24s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Silver från Vä och Kristianstad
nr. 748564
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 21h, 49m, 24s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Matbord Gustaviansk-stil, 1900-tal, diameter 110 cm + 2 iläggsskivor
nr. 748409
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 21h, 48m, 24s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Båtmodell, plast, Titanic, L = 47 + bok
nr. 748563
Aktuellt bud:
600 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 21h, 48m, 24s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kungaskål, Ystad Brons, D = 25,5
nr. 748562
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 21h, 47m, 24s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Golvur, William Robson, North Shields, Enland, 1700-talets andra hälft, fodral i el, 2 lod och pendel, höjd 216 cm
nr. 748408
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 21h, 46m, 24s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Herrcykel, Mustang, 28 tum, 6 vxl
nr. 748561
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 21h, 46m, 24s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Rune Aspelin, olja på pannå + ikon, tryck, tot mått = 32 x 24 o mindre
nr. 748560
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 21h, 45m, 24s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Taklampa, Josef frank, Svenskt Tenn, diameter 45 cm
nr. 748406
Aktuellt bud:
400 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 21h, 44m, 24s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Taklampa, glas och mässing, D = 40
nr. 748559
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 21h, 44m, 24s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Väggur, droppsur, H = 57
nr. 748558
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 21h, 43m, 24s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Satsbord 3 st, 1950-tal, Danmark, teak, höjd 48 cm och lägre
nr. 748405
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 21h, 42m, 24s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Knivset, EKA i fordral
nr. 748557
Aktuellt bud:
200 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 21h, 42m, 24s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Taklampa, metall, Nordlux, D = 38
nr. 748556
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 21h, 41m, 24s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sidobord med lådor i sargen, 1930-tal, bonad björk, 91 X 48 X 79 cm, en nyckel
nr. 748400
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 21h, 40m, 24s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Förstärkare, Yamaha, AX500
nr. 748555
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 21h, 40m, 24s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Väggur, ek, jugend, H = 82
nr. 748554
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 21h, 39m, 24s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Byrå, furu, 1990-tal, 82 X 86 X 37 cm
nr. 748397
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 21h, 38m, 24s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Brickbord + puff, D = 60, H = 61 o mindre
nr. 748553
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 21h, 38m, 24s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Läskbackar, 6 st
nr. 748552
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 21h, 37m, 24s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Leksaker, 1900-talets andra hälft, bla Bandal
nr. 748396
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 21h, 36m, 24s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ljuskrona, empirestil, mässing och glasprismor, D = 43
nr. 748550
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 21h, 36m, 24s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Golvur, Mora, 1800-tal, H = 210
nr. 748549
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 21h, 35m, 24s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Leksaksbilar, plåt, längd 33 cm och mindre
nr. 748391
Aktuellt bud:
400 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 21h, 34m, 24s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
...
31
32
33
34
35
...
52
1
...
33
...
52