Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Högst bud
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Alla städer
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Stolar 6st Svante Skogh
nr. 747718
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 21h, 18m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stolar ett par + pelarbord 1800-tal, 60x44 H=68 & mindre
nr. 747723
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 21h, 23m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stolar 3st bla 1800-tal
nr. 747725
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 21h, 25m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Piedestal, stolar 2st + sängbord, björk, H=80 & mindre
nr. 747727
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 21h, 26m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Pinnstolar 2+1
nr. 747728
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 21h, 27m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sideboard Gunnar Myrstrand & Sven Engström för Skaraborg, 160x45 tot H = 93
nr. 747731
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 21h, 29m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Fåtöljer, ett par, skinn, 1900-talets slut, B=67
nr. 747738
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 22h, 58m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Brandspruta, 1900-talets första hälft, mässing, höjd 67 cm
nr. 747743
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 21h, 57m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Datorhögtalare, Creative
nr. 747749
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 21h, 38m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Pins och medaljer
nr. 747756
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 22h, 7m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Koppar och tennföremål m.m.
nr. 747760
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 21h, 47m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ytterfoder, vaser m.m.
nr. 747762
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 21h, 49m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Oidentifierad konstnär, litografi 105/1400, 36x42
nr. 747764
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 21h, 50m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Oidentifierad konstnär, akvarell -89, dagmått 35x43, monogramsignerad
nr. 747766
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 21h, 51m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Åke Ahlberg, litografi 125/195, 47x34
nr. 747768
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 21h, 52m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Soffbord, 1900-talets andra hälft, glas och metall, 140 X 80 X 46 cm
nr. 747769
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 22h, 15m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Oidentifierad konstnär. olja på duk 32x39, otydligt signerad
nr. 747770
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 21h, 53m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Soffbord, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, skinnklädd skiva, 56 X 92 X 140 cm
nr. 747771
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 22h, 17m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Oidentifierad konstnär, litografi 91/200 27x38, otydligt signerad
nr. 747772
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 21h, 54m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Janeric Johansson, litografi, 84/195, 38 X 30 cm
nr. 747786
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 22h, 45m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Lennart Rohde 1990 litografi 25/150 54 X 38
nr. 747788
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 21h, 56m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Adventsljusstakar, 2+1, H=56 och mindre
nr. 747798
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 22h, 49m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Frimärken, stämplat
nr. 747800
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 22h, 4m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Beck & Jung, computer print, 33/150, 35x25
nr. 747806
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 23h, 1m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
...
44
45
46
47
48
49
50
51
1
...
46
...
51