Utropspris
Eugen Montelin 3 st litografier, rammått 72 X 52 och mindre
nr. 747700
50 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 15h, 19m, 53s
Frédéric Bouché EA 49 X 68
nr. 747699
200 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 15h, 18m, 53s
Spik
nr. 747644
100 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 15h, 17m, 53s
Otydligt signerad litografi 47 X 61
nr. 747698
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 15h, 17m, 53s
Leopold Peer litografi 24/100 42 X 52
nr. 747697
250 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 15h, 16m, 53s
nr. 747643
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 15h, 15m, 53s
Bert Jonny Nilsson litografi 241/275 46 X 62
nr. 747696
125 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 15h, 15m, 53s
Kameratillbehör ett parti
nr. 747695
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 15h, 14m, 53s
Byrå + 2 st stolar, 1900-tal, H=80 B=56
nr. 747642
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 15h, 13m, 53s
Bertil Berg litografi 27/63 72 X 55
nr. 747694
175 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 15h, 13m, 53s
Gunilla Mann, offset-tryck, signerat32 X 35 cm
nr. 747641
500 kr
Utropspris: 300 kr
17h, 43m, 53s
Piedestal, spegelglas, 1900-talets slut, H=62
nr. 747640
100 kr
Utropspris: 300 kr
17h, 41m, 53s
Carl Månsson, olja på duk, 45 X 38 cm
nr. 747639
175 kr
Utropspris: 600 kr
17h, 39m, 53s
nr. 747638
50 kr
Utropspris: 400 kr
17h, 37m, 53s
Klaffbord med lådor i sargen, 1800-tal, H=80 L=117
nr. 747637
1 200 kr
Utropspris: 1 500 kr
17h, 35m, 53s
Margareta Sjödin, blandteknik på papper, 26 X 20 cm
nr. 747636
50 kr
Utropspris: 300 kr
17h, 33m, 53s
Sättugnsplattor 2st 74 x 58 cm
nr. 747630
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
17h, 31m, 53s
nr. 747635
0 kr
Utropspris: 400 kr
17h, 29m, 53s
Golfutrustning, klubbor, bags och vagnar
nr. 747634
175 kr
Utropspris: 500 kr
17h, 27m, 53s
Taklampa, Barock-stil, 1900-tal, mässing, diameter 65 cm
nr. 747633
350 kr
Utropspris: 500 kr
17h, 25m, 53s
Trädgårdsvagn, metall, L=101
nr. 747632
550 kr
Utropspris: 600 kr
17h, 23m, 53s
Väggur, bordslampa, taklampa, höjd 66 cm och lägre
nr. 747631
75 kr
Utropspris: 400 kr
17h, 21m, 53s
Sättugnsplattor 2st 74 x 59 cm
nr. 747629
100 kr
Utropspris: 800 kr
17h, 19m, 53s
Matta, handknuten, Afghanistan, 283 X 185 cm
nr. 747627
150 kr
Utropspris: 800 kr
17h, 17m, 53s
44
45
46
47
48
53
46
53