Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Högst bud
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Alla städer
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Skruvdragare 2 st + blandare
nr. 747745
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 22h, 56m, 9s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Röllakansmattor 3 st 202 X 141 och mindre
nr. 747748
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 22h, 32m, 9s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Datorhögtalare, Creative
nr. 747749
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 22h, 33m, 9s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Röllakansmattor ett par signerade UP möjligen Ulla Parkdal 204 X 128
nr. 747753
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 4 000 kr
6d, 22h, 36m, 9s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Pins och medaljer
nr. 747756
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 23h, 2m, 9s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Koppar och tennföremål m.m.
nr. 747760
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 22h, 42m, 9s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ytterfoder, vaser m.m.
nr. 747762
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 22h, 44m, 9s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Oidentifierad konstnär, litografi 105/1400, 36x42
nr. 747764
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 22h, 45m, 9s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Oidentifierad konstnär, akvarell -89, dagmått 35x43, monogramsignerad
nr. 747766
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 22h, 46m, 9s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Åke Ahlberg, litografi 125/195, 47x34
nr. 747768
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 22h, 47m, 9s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Soffbord, 1900-talets andra hälft, glas och metall, 140 X 80 X 46 cm
nr. 747769
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 23h, 10m, 9s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Oidentifierad konstnär. olja på duk 32x39, otydligt signerad
nr. 747770
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 22h, 48m, 9s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Soffbord, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, skinnklädd skiva, 56 X 92 X 140 cm
nr. 747771
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 23h, 12m, 9s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Oidentifierad konstnär, litografi 91/200 27x38, otydligt signerad
nr. 747772
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 22h, 49m, 9s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stig Wernheden, olja på duk, 82 X 58 cm
nr. 747775
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 23h, 18m, 9s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bordslampor 2 st behängda med prismor, höjd 45 cm
nr. 747777
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 23h, 22m, 9s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Figurin, konstmassa, 1900-talets andra hälft, höjd 63 cm
nr. 747780
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 28m, 9s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Klappstolar 8 st + bord 2 st, Ikea
nr. 747783
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 23h, 34m, 9s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Klappstolar 8 st + bord 2 st, Ikea
nr. 747784
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 23h, 36m, 9s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Klappstolar 7 st + bord 1 st, Ikea
nr. 747785
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 23h, 38m, 9s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Janeric Johansson, litografi, 84/195, 38 X 30 cm
nr. 747786
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 23h, 40m, 9s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stolar ett par Pedrali
nr. 747787
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 22h, 50m, 9s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Lennart Rohde 1990 litografi 25/150 54 X 38
nr. 747788
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 22h, 51m, 9s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Trappstege H=145
nr. 747790
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 22h, 53m, 9s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
...
45
46
47
48
49
50
51
52
1
...
49
50
51
52