Utropspris
Vitrinskåp med byråunderdel + Sängbord, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, höjd 174 cm och lägre
nr. 746397
75 kr
Utropspris: 800 kr
5h, 50m, 41s
Väggskåp, 1900-talets tidigare hälft, H=60 B=45
nr. 745933
500 kr
Utropspris: 300 kr
5h, 49m, 41s
Skåp, 1900-talets mitt ek, skuren dekor, 180 X 54 X 70 cm, en nyckel
nr. 746404
450 kr
Utropspris: 1 500 kr
5h, 48m, 41s
Barnstolar, ett par, teak och bok, 1900-talets senare hälft
nr. 745932
75 kr
Utropspris: 300 kr
5h, 47m, 41s
Prydnadskanoner tot L=38 & mindre
nr. 746031
500 kr
Utropspris: 500 kr
5h, 47m, 41s
Kikare, pilsnerflaskor mm
nr. 746030
125 kr
Utropspris: 300 kr
5h, 46m, 41s
Blomsterställ, 2 st, 1900-talets senare hälft, H=48 43x43 och mindre
nr. 745931
250 kr
Utropspris: 500 kr
5h, 45m, 41s
Tennföremål + kaffepumpa
nr. 746029
250 kr
Utropspris: 300 kr
5h, 45m, 41s
Ljuslampetter + väggfotogenlampor elektriska H=34 & mindre
nr. 746027
175 kr
Utropspris: 300 kr
5h, 44m, 41s
Barnstolar, 5+2, 2000-tal
nr. 745928
300 kr
Utropspris: 500 kr
5h, 43m, 41s
Bönepall, trämått mm
nr. 746026
350 kr
Utropspris: 400 kr
5h, 43m, 41s
Krus bla Höganäs, 6L & mindre
nr. 746025
300 kr
Utropspris: 500 kr
5h, 42m, 41s
Pinnstolar snarlika ,2+2+2, bok och teak, 1900-talets senare hälft
nr. 745927
750 kr
Utropspris: 1 500 kr
5h, 41m, 41s
Nysilverbestick ett parti
nr. 746024
100 kr
Utropspris: 300 kr
5h, 41m, 41s
Taklampa, glas & gulmetall D=37
nr. 746023
50 kr
Utropspris: 300 kr
5h, 40m, 41s
Bokhylla med skåp, björk, 1900-talets mitt, SMI, H=76 L=129, en nyckel
nr. 745926
250 kr
Utropspris: 800 kr
5h, 39m, 41s
Niels Lindberg, olja på duk, 141x99
nr. 746022
75 kr
Utropspris: 800 kr
5h, 39m, 41s
Skeppsur Antimagnetico mekaniskt mässing D=16
nr. 746019
200 kr
Utropspris: 1 000 kr
5h, 38m, 41s
Soffbord, 2 st, 2000-tal, H=53 D=95 cm
nr. 745925
0 kr
Utropspris: 600 kr
5h, 37m, 41s
Fiol Stainer L=60 + stråke
nr. 746016
300 kr
Utropspris: 500 kr
5h, 37m, 41s
Ljuslyktor, ett par, trä och metall, tot H = 44
nr. 746015
150 kr
Utropspris: 300 kr
5h, 36m, 41s
Skåp, jugend, ek, 1900-talets början, H=147 B=87
nr. 745924
200 kr
Utropspris: 2 000 kr
5h, 35m, 41s
Matkantin + ismaskin, L = 65 om indre
nr. 746014
650 kr
Utropspris: 300 kr
5h, 35m, 41s
Ytterfoder + konstglas m.m. H = 22 o mindre
nr. 746013
125 kr
Utropspris: 300 kr
5h, 34m, 41s
47
48
49
50
51
56
49
56