Utropspris
LP-skivor
nr. 748725
200 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 4h, 1m, 34s
Mikael Kihlman, etsning, 164/240, 33 X 28 cm
nr. 748724
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 3h, 59m, 34s
Richard Ryan (född 1974) serigrafi, 6/250, 74 X 52 cm
nr. 748647
200 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 3h, 57m, 34s
Utställningsaffisch, Joan Miró, 1979, Fondation Maeght, 84 X 49 cm
nr. 748646
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 3h, 55m, 34s
Utställningsaffisch, Pablo Picasso, 1970, 73 X 49 cm
nr. 748644
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 3h, 53m, 34s
Plansch, 22/25, signerad, oidentifierad konstnär, 68 X 49 cm
nr. 748641
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 3h, 51m, 34s
Rullklaffsekretär, 1950-tal, teak, 86 X 46 X 98 cm
nr. 748632
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 3h, 49m, 34s
Väggljusstakar, leksaksbil mm
nr. 748625
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 3h, 47m, 34s
Stilleben, olja på duk, oidentifierad konstnär, 34 X 29 cm
nr. 748624
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 3h, 45m, 34s
Golvlampa, Cottex, höjd 145 cm
nr. 748623
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 3h, 43m, 34s
Angcelo von Fürsten, olja på duk och pannå, 59 X 44 cm och mindre
nr. 748622
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 3h, 41m, 34s
nr. 748621
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 3h, 39m, 34s
nr. 748620
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 3h, 37m, 34s
Fåtölj, 1960-tal, teak, konstskinn, bredd 65 cm
nr. 748619
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 3h, 35m, 34s
Pianopall, 1900-talets mitt, längd 64 cm
nr. 748618
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 3h, 33m, 34s
nr. 748616
75 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 3h, 31m, 34s
Symaskinsunderrede med stenskiva, H=74 65x65
nr. 748591
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 3h, 29m, 34s
Zinkföremål, balja, vattenkanna, mm
nr. 748590
175 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 3h, 27m, 34s
Kontorsstol, Dan Form, skinn, B=57
nr. 748579
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 3h, 25m, 34s
Lounge chair, Hay Hee, metall, 2000-tal, B=64
nr. 748577
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 3h, 23m, 34s
Bokhyllor, 2 st, teak, 1900-talets senare hälft, H=182 B=84
nr. 748576
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 3h, 21m, 34s
Fåtölj, 2000-tal, tillverkad av behandlad juteväv, B=54
nr. 748575
125 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 3h, 19m, 34s
Bänkar, ett par, "Molger" Ikea, L=78 H=50
nr. 748574
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 3h, 17m, 34s
Affisch, Andy Warhol Louisiana 2000, 69x69
nr. 748573
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 3h, 15m, 34s
22
22