Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Längst tid kvar
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Malmö
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Klappstolar 8 st + bord 2 st, Ikea
nr. 747784
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 15h, 10m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Klappstolar 8 st + bord 2 st, Ikea
nr. 747783
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 15h, 8m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Lampfötter och kupor till fotogenlampor
nr. 747782
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 15h, 6m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vas, Kina, porslin, höjd 47 cm
nr. 747781
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 15h, 4m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Figurin, konstmassa, 1900-talets andra hälft, höjd 63 cm
nr. 747780
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 15h, 2m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ytterfoder 3 st Gunnar Nylund, Rörstrand, diameter 15 cm och mindre
nr. 747779
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 15h, 0m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bordslampa Peter Ibsen, Danmark, 1900-talets första hälft, höjd inklusive skärmhållare 45 cm
nr. 747778
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 14h, 58m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bordslampor 2 st behängda med prismor, höjd 45 cm
nr. 747777
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 14h, 56m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bordslampa, servisdelar, bland annat "Blå Blom" Gustavsberg
nr. 747776
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 14h, 54m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stig Wernheden, olja på duk, 82 X 58 cm
nr. 747775
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 14h, 52m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sture Wikström (1921-1993) olja på duk, 54 X 45 cm
nr. 747774
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 14h, 50m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Hildegard Falk, tavlor 2 st olja på duk, 67 X 48 cm och mindre
nr. 747773
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 14h, 48m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Soffbord, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, skinnklädd skiva, 56 X 92 X 140 cm
nr. 747771
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 14h, 46m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Soffbord, 1900-talets andra hälft, glas och metall, 140 X 80 X 46 cm
nr. 747769
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 14h, 44m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kassaskåp, Diplomat, 4 nycklar, 52 X 46 X 41 cm
nr. 747767
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 14h, 42m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kassaskåp, Diplomat 100, 2 nycklar och kod medföljer, 102 X 58 X 62 cm
nr. 747765
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 14h, 40m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vaser 3 st bland annat Gustavsberg, höjd 31 cm och lägre
nr. 747763
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 14h, 38m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Pins och medaljer
nr. 747756
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 14h, 36m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vasamedalj, guld 18 K, diameter 25 mm, vikt 11 gram, originaletui
nr. 747751
Aktuellt bud:
1 100 kr
Utropspris: 5 000 kr
6d, 14h, 34m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kaffeskedar 12 st + 3 udda skedar, silver, vikt 200 gram
nr. 747746
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 14h, 32m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skruvdragare 2 st + blandare
nr. 747745
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 14h, 30m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Väggur i form av båtratt, stränginstrument, luftpistol
nr. 747744
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 14h, 28m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Brandspruta, 1900-talets första hälft, mässing, höjd 67 cm
nr. 747743
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 14h, 26m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Cafébord, 1900-talets andra hälft, gjutjärnsfot med laminatskiva, diameter 60 cm, höjd 73 cm,
nr. 747742
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 14h, 24m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
2
3
4
5
6
7
...
23
1
2
3
4
...
23