Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Senast publicerade
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Malmö
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Kolhämtare, svepask, bordslampa mm, höjd 52 cm och lägre
nr. 747646
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 0h, 52m, 45s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stig Grip, fotografi, signerat, 100 X 70 cm
nr. 747645
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 0h, 50m, 45s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Spik
nr. 747644
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 0h, 48m, 45s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Marinmålning, olja på duk, oidentifierad konstnär, 53 X 45 cm
nr. 747643
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 0h, 46m, 45s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Byrå + 2 st stolar, 1900-tal, H=80 B=56
nr. 747642
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 0h, 44m, 45s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skinnsoffor 2 st, 1900-talets slut, längd 140 och 185 cm
nr. 748327
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 2h, 29m, 45s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vitrinskåp, 1910/20-tal, ek, 171 X 111 X 34 cm, en nyckel
nr. 748320
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 2h, 27m, 45s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Gunilla Mann, offset-tryck, signerat32 X 35 cm
nr. 747641
Aktuellt bud:
450 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 3h, 14m, 45s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Piedestal, spegelglas, 1900-talets slut, H=62
nr. 747640
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 3h, 12m, 45s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Carl Månsson, olja på duk, 45 X 38 cm
nr. 747639
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 3h, 10m, 45s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Landskapsmålning, signerad A Hansson -57, olja på duk, 79 X 56 cm
nr. 747638
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 3h, 8m, 45s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Klaffbord med lådor i sargen, 1800-tal, H=80 L=117
nr. 747637
Aktuellt bud:
1 100 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 3h, 6m, 45s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Margareta Sjödin, blandteknik på papper, 26 X 20 cm
nr. 747636
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 3h, 4m, 45s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sättugnsplattor 2st 74 x 58 cm
nr. 747630
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 3h, 2m, 45s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Oidentifierad konstnär, blandteknik på duk, signerad och daterad -84 á tergo, 27 X 22 cm
nr. 747635
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 3h, 0m, 45s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Golfutrustning, klubbor, bags och vagnar
nr. 747634
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 2h, 58m, 45s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Taklampa, Barock-stil, 1900-tal, mässing, diameter 65 cm
nr. 747633
Aktuellt bud:
200 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 2h, 56m, 45s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Trädgårdsvagn, metall, L=101
nr. 747632
Aktuellt bud:
500 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 2h, 54m, 45s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Väggur, bordslampa, taklampa, höjd 66 cm och lägre
nr. 747631
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 2h, 52m, 45s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sättugnsplattor 2st 74 x 59 cm
nr. 747629
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 2h, 50m, 45s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Matta, handknuten, Afghanistan, 283 X 185 cm
nr. 747627
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 2h, 48m, 45s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sidobord ett par, 1900-talets andra hälft, mässing och glas, höjd 64 cm
nr. 747626
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 2h, 46m, 45s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Glasservisdelar, bland annat Orrefors, höjd 17 cm och lägre
nr. 747625
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 2h, 44m, 45s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skålar, vas, fat mm, bland annat Erik Höglund, Boda, höjd 24 cm och lägre
nr. 747624
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 2h, 42m, 45s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
2
3
4
5
6
7
...
23
1
2
3
4
...
23