Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Utropspris
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Malmö
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Damcykel, Maraton, 7-växlar, 28-tum
nr. 746734
Aktuellt bud:
500 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 13h, 39m, 5s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Damcykel, Greenfield, 3-växlar, 28-tum
nr. 746735
Aktuellt bud:
250 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 13h, 41m, 5s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Golvlampa, Le Klint, Danmark, höjd 145 cm
nr. 746749
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 13h, 53m, 5s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Fällsits, Edblad com, aluminium
nr. 746847
Aktuellt bud:
550 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 11h, 53m, 5s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
TV, Panasonic, 49-tum, fjärrkontroll
nr. 746869
Aktuellt bud:
450 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 12h, 31m, 5s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Erik Jönsson, olja på pannå, 49x33
nr. 746871
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 12h, 35m, 5s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Gallerimatta, handknuten, Iran, 312 X 75 cm
nr. 746876
Aktuellt bud:
250 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 12h, 43m, 5s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Trädgårdsbord, 1900-talets andra hälft, fot i gjutjärn med stenskiva, diameter 60 cm, höjd 73 cm
nr. 746900
Aktuellt bud:
450 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 13h, 9m, 5s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Trädgårdssoffa, gjutjärn och trä, 1900/2000, längd 125 cm
nr. 746903
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 13h, 13m, 5s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Trädgårdssoffa, gjutjärn och trä, 1900/2000, längd 125 cm
nr. 746904
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 13h, 15m, 5s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Högtalare ett par, Bang & Olufsen, Beolab 3000, modell: 6711, höjd 55 cm
nr. 746985
Aktuellt bud:
300 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 14h, 13m, 5s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vas, "Flambe, modell Nylund, Dekor Olson, Rörstrand/Lidköping, höjd 23 cm
nr. 747001
Aktuellt bud:
400 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 12h, 11m, 5s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vas, porslin, Italy, 1900-talets senare hälft, H=65
nr. 747003
Aktuellt bud:
400 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 12h, 15m, 5s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Matbord + 4 stolar ek, 2000-tal, bordet 140 X 95 X 74 cm
nr. 747137
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 13h, 31m, 5s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Krukor 5 st, blåglaserad keramik, diameter 37 cm och mindre
nr. 747143
Aktuellt bud:
350 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 13h, 37m, 5s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Buffé, bonad björk, 1900-talets första hälft, 170 X 57 X 104 cm
nr. 747164
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 14h, 13m, 5s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
karmstolar, 17 st, Kinnarps, stapelbara om 5, B=56
nr. 747208
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 11h, 49m, 5s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Arkitekthurts, 1900-talets senare hälft, H=70 L=100 Dj=50
nr. 747211
Aktuellt bud:
450 kr
Utropspris: 1 000 kr
13h, 48m, 5s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kamera, Pentax auto 110, tillbehör och originalkartong, 1970/80-tal
nr. 747374
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 13h, 15m, 5s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Minicykel, Holberghus, 7-växlar, hopfällbar, väska medföljer
nr. 747406
Aktuellt bud:
400 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 13h, 41m, 5s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Diskbänk, rostfritt stål, 200 X 66 X 93 cm
nr. 747450
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 12h, 8m, 5s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Henri de Toulouse-Lautrec, efter , litografier 2 st, numrerade, 27 X 20 cm och mindre
nr. 747484
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 11h, 47m, 5s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Matbord, stolar 4 st, 1900-talets andra hälft, bordets diameter 120 cm
nr. 747505
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 11h, 55m, 5s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Fåtöljer ett par, 1900-talets andra hälft, plyschklädsel, bredd 95 cm
nr. 747514
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 11h, 59m, 5s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
2
3
4
5
6
7
...
23
1
2
3
4
...
23