Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Utropspris
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Malmö
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Träbjörn, Kay Bojesen, Danmark, ek, höjd 12 cm
nr. 746998
Aktuellt bud:
450 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 8h, 23m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Hatthyllor 2 st 1950-tal, längd 97 cm och mindre
nr. 747009
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 8h, 45m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Hans Johnfors, etsningar 2 st 33 X 38 cm och mindre
nr. 747147
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 10h, 3m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Hallmöbel, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, 74 X 45 X 28 cm
nr. 747153
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 10h, 15m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Byrå, 1900-talets senar hälft, H=70 B=50
nr. 747161
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 10h, 25m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Akvarell, oidentifierad konstnär, 25 X 20 cm
nr. 747236
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 8h, 35m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Signar Bengtson, akvareller 2 st, 1955-56, 38 X 29 cm och mindre
nr. 747265
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 8h, 47m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Glas 12 st, Boda, höjd 10,5 cm
nr. 747328
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 9h, 19m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Barnstol
nr. 747348
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 9h, 27m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bordslampor 2 st,bland annat Herstal 1990-tal, höjd 60 cm och lägre
nr. 747394
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 9h, 49m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Silverpokal, 1901, höjd 8 cm, vikt 50 gram
nr. 747485
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 8h, 7m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Väggljusstakar ett par, mässing, 1900-talets första hälft, höjd 35 cm
nr. 747490
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 8h, 9m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Figuriner 2 st, Royal Copenhagen och Bing & Gröndahl, Danmark, porslin, höjd 12 cm och lägre
nr. 747532
Aktuellt bud:
200 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 8h, 33m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Glasäpplen 3 st, Gullaskruf och Studio Åhus, höjd 11 cm och lägre
nr. 747564
Aktuellt bud:
200 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 8h, 51m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Tekök, nysilver, höjd 34 cm
nr. 747594
Aktuellt bud:
250 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 9h, 7m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Muggar 9 + 7 st, glas och metall
nr. 747599
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 9h, 17m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Figuriner mm, bland annat Zaphin, höjd 25 cm och lägre
nr. 747603
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 9h, 25m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kandelabrar ett par, nysilver, höjd 26 cm
nr. 747605
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 9h, 29m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Spegel, ram i mässing, fasettslipat glas, 1900-talets första hälft, 40 X 30 cm
nr. 747606
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 9h, 31m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ljusstakar, mortel, 1900-tal, höjd 28 cm och lägre
nr. 747609
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 9h, 37m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ströare mm, höjd 17 cm och lägre
nr. 747613
Aktuellt bud:
300 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 9h, 45m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Tallrikar 12 st, H. Grindley & Co, England, diameter27 cm
nr. 747620
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 9h, 51m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Karott, servettringar, fruktskål mm
nr. 747623
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 9h, 57m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Glasservisdelar, bland annat Orrefors, höjd 17 cm och lägre
nr. 747625
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 10h, 1m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
...
16
17
18
19
20
21
22
23
1
...
20
21
22
23