Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Utropspris
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Malmö
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Lampbord, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=56 D=50
nr. 747092
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 6h, 37m, 54s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Satsbord med glasskivor, 3 st, 1900-talets slut, H=56 L=52
nr. 747093
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 6h, 39m, 54s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Trädgårdsbord 2 st, 2000-tal, 70 X 70 X 73 cm
nr. 747141
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 6h, 57m, 54s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ytterfoder ett par "Waldemarsudde" Gustavsberg, diameter 17 cm
nr. 747149
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 7h, 13m, 54s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vinglas 10 + 2 st, höjd 19,5 cm
nr. 747150
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 7h, 15m, 54s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Soffbord med skinnklädd skiva, engelsk-stil, 1900-talets senare hälft, H=52 L=134 B=75
nr. 747162
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 7h, 33m, 54s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Mynt och sedlar, delvis silver
nr. 746003
Aktuellt bud:
450 kr
Utropspris: 400 kr
5h, 23m, 54s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Hänge + del ab örhänge, guld, 18 K, vikt 0.9 gram
nr. 746051
Aktuellt bud:
450 kr
Utropspris: 400 kr
5h, 43m, 54s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Hyvlar
nr. 746108
Aktuellt bud:
2 100 kr
Utropspris: 400 kr
6h, 7m, 54s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Lampa, Spider 511, Malmbergs, 4 st, B=21
nr. 746111
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 400 kr
6h, 11m, 54s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Landskapsmålning, olja på pannå, oidentifierad konstnär, 44 X 28 cm
nr. 746130
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 400 kr
6h, 27m, 54s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Akvarell, oidentifierad konstnär, signerad W.J. Hughes 1921, 29 X 20 cm
nr. 746131
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 400 kr
6h, 29m, 54s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Serietidningar och magasin
nr. 746152
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
6h, 53m, 54s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Gustaf Skoglund (1923-2003) blandteknik på papper, 1964, 40 X 31 cm
nr. 746155
Aktuellt bud:
250 kr
Utropspris: 400 kr
6h, 57m, 54s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Taklampor, 2 st, glas och metall, D=42 och mindre
nr. 746159
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 400 kr
6h, 59m, 54s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Gunghäst, 1900-talets senare hälft, H=50 L=102
nr. 746172
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
7h, 11m, 54s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kandelabrar, ett par, nysilver, H=21
nr. 746188
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 400 kr
7h, 31m, 54s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Karaffer, vas och skålar, djupslipad kristall och pressglas, H=35 och mindre
nr. 746190
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 400 kr
7h, 35m, 54s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Gunnar Hansson, 2 figuriner och vas, stengods, H=18 och mindre
nr. 746195
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 5h, 9m, 54s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Korgar, längd 78 cm och mindre
nr. 746240
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 5h, 47m, 54s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Snurrpall, 1800-tal
nr. 746252
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 5h, 55m, 54s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Golvlampa, 1900-talets slut, höjd 140 cm
nr. 746254
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 5h, 59m, 54s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Tryck 1900-tal 87 X 61 cm
nr. 746259
Aktuellt bud:
400 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 6h, 9m, 54s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Väggskåp. 18/1900-tal, 74 X 64 X 23 cm
nr. 746265
Aktuellt bud:
400 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 6h, 19m, 54s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
...
14
15
16
17
18
...
24
1
...
16
...
24