Utropspris
Smartwatch Samsung Galaxy watch 4
nr. 747020
300 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 23h, 2m, 5s
Förstärkare, Sonab R 4000-2
nr. 747021
250 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 23h, 4m, 5s
Keramikvask, 57 X 47 cm
nr. 747022
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 23h, 6m, 5s
Taklampa, Belid, diameter 40 cm
nr. 747023
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 23h, 8m, 5s
Fiskservisdelar Rörstrand, porslin, tryckt dekor
nr. 747035
125 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 23h, 10m, 5s
Bordslampa, 1900-talets första hälft, höjd 45 cm
nr. 747043
500 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 23h, 12m, 5s
Vas, Gunnar Nylund, Rörstrand, 1900-talets mitt, glaserat stengods, höjd 32 cm
nr. 747050
400 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 23h, 14m, 5s
Drinkvagn, 1900-talets slut, H=72 L=81
nr. 747071
300 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 23h, 16m, 5s
Paraplyställ, gjutjärn, 1900-talets senare hälft, H=70
nr. 747072
800 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 23h, 18m, 5s
Stol, Italien, 1900-talets andra hälft, mässing
nr. 747073
50 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 23h, 20m, 5s
Tamburmajor, 1900-talets slut, mässing och sten, H=184
nr. 747079
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 23h, 22m, 5s
Bord på hjul, metall, H=52 L=82
nr. 747084
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 23h, 24m, 5s
Herrcykel, Greenfield, 3-växlar, 28-tum
nr. 747088
75 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 23h, 26m, 5s
Lampbord, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=56 D=50
nr. 747092
175 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 23h, 32m, 5s
Satsbord med glasskivor, 3 st, 1900-talets slut, H=56 L=52
nr. 747093
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 23h, 34m, 5s
Skål på fot, silver Moskva, Ryssland 1890, oidentifierad mästare, höjd 14 cm, vikt 298 gram
nr. 747096
2 000 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 23h, 36m, 5s
Golvfigurin, Konstmassa, 1900-talets andra hälft, höjd 78 cm
nr. 747098
500 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 23h, 38m, 5s
nr. 747099
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 23h, 40m, 5s
nr. 747100
300 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 23h, 42m, 5s
Byrå, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=87 B=95
nr. 747128
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 23h, 44m, 5s
Vitrinskåp med belysning, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=185 B=97
nr. 747133
75 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 23h, 46m, 5s
nr. 747135
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 23h, 48m, 5s
Matbord + 4 stolar ek, 2000-tal, bordet 140 X 95 X 74 cm
nr. 747137
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 23h, 50m, 5s
Trädgårdsbord 2 st, 2000-tal, 70 X 70 X 73 cm
nr. 747141
75 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 23h, 52m, 5s
14
15
16
17
18
23
16
23