Utropspris
Gräsklippare Gforce
nr. 748455
75 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 18h, 27m, 16s
Nysilverbrickor och coasters, L=52 och mindre
nr. 746360
50 kr
Utropspris: 400 kr
17h, 12m, 16s
Erik Almgren, olja på duk39 X 31 cm
nr. 746378
50 kr
Utropspris: 300 kr
17h, 46m, 16s
Bengt Crantz, olja på duk, 45 X 37 cm
nr. 746380
50 kr
Utropspris: 400 kr
17h, 50m, 16s
Gunghäst, 1900-talets mitt, längd 88 cm, höjd 65 cm
nr. 746400
50 kr
Utropspris: 400 kr
18h, 30m, 16s
nr. 746407
50 kr
Utropspris: 300 kr
18h, 44m, 16s
nr. 746409
50 kr
Utropspris: 500 kr
18h, 48m, 16s
Kjell Rosén, olja på duk, 1964, 59 X 44 cm
nr. 746414
50 kr
Utropspris: 600 kr
18h, 58m, 16s
Golvlampa, 1960/70-tal, brunlackerad metall, höjd 144 cm
nr. 746419
50 kr
Utropspris: 400 kr
19h, 8m, 16s
Matta, Röllakan, signerad BS, 180 X 138 cm
nr. 746433
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 17h, 2m, 16s
nr. 746437
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 17h, 8m, 16s
Bestickservis, nysilver
nr. 746446
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 17h, 20m, 16s
Stolar, 2+2, 1900-talets mitt, B=56
nr. 746448
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 17h, 22m, 16s
nr. 746476
50 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 17h, 38m, 16s
nr. 746513
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 18h, 6m, 16s
Lampbord, 1800-tal, H=78 B=58
nr. 746553
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 18h, 20m, 16s
Karmstolar 3 st, 1990-tal, bredd 63 cm
nr. 746613
50 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 18h, 38m, 16s
nr. 746614
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 18h, 40m, 16s
Kameror, 1900-tal, bland annat Agfamatic, Edixa
nr. 746631
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 19h, 10m, 16s
Servisdelar ,blad annat Royal Copenhagen, diameter 20 cm och mindre
nr. 746634
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 16h, 44m, 16s
Fotogenlampa och lykta, höjd 39-40 cm
nr. 746646
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 17h, 6m, 16s
Kapsåg, färgspruta, skruvstycke mm
nr. 746650
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 17h, 14m, 16s
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft, längd 75 cm
nr. 746655
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 17h, 22m, 16s
Sidobord + pall, 1900-talets andra hälft, 99 X 74 X 35 cm
nr. 746656
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 17h, 24m, 16s
14
15
16
17
18
23
16
23