Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Högst bud
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Malmö
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Skåp, 1800-tal, avlutad furu, vitrinöverdel, 204 X 104 X 48 cm
nr. 747403
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 9h, 7m, 53s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vägglampor ett par, försilvrad brons,18/1900-tal höjd 50 cm
nr. 747459
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 11h, 8m, 53s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Snurrfåtöljer ett par, skinn, 1900-talets slut, bredd 78 cm
nr. 747568
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 10h, 51m, 53s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vägglampor, konsol och väggljusstake, höjd 32 cm och lägre
nr. 747604
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 10h, 16m, 53s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Tallrikar 12 st, H. Grindley & Co, England, diameter27 cm
nr. 747620
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 10h, 40m, 53s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Oidentifierad konstnär, blandteknik på duk, signerad och daterad -84 á tergo, 27 X 22 cm
nr. 747635
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 11h, 6m, 53s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Byrå + 2 st stolar, 1900-tal, H=80 B=56
nr. 747642
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 8h, 50m, 53s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Marinmålning, olja på duk, oidentifierad konstnär, 53 X 45 cm
nr. 747643
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 8h, 52m, 53s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stig Grip, fotografi, signerat, 100 X 70 cm
nr. 747645
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 8h, 56m, 53s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kolhämtare, svepask, bordslampa mm, höjd 52 cm och lägre
nr. 747646
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 8h, 58m, 53s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Dragspel, Paolo Soprani, väska
nr. 747653
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 9h, 12m, 53s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Max Walter Svanberg, tryck, 22x26
nr. 747656
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 9h, 18m, 53s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Matta, koskinn, 240 X 170 cm
nr. 747658
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 9h, 22m, 53s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Tavlor 2 st oidentifierade konstnärer, akryl på duk, 100 X 100 cm och 120 X 35 cm
nr. 747708
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 9h, 34m, 53s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Oidentifierad konstnär, litografi 104/370, 66 X 48 cm
nr. 747715
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 9h, 36m, 53s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Takfotogenlampa, 18/1900-tal, senare elektrifierad, diameter 60 cm
nr. 747729
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 9h, 40m, 53s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Fåtöljer, ett par, skinn, 1900-talets slut, B=67
nr. 747738
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 10h, 51m, 53s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Brandspruta, 1900-talets första hälft, mässing, höjd 67 cm
nr. 747743
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 9h, 50m, 53s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skruvdragare 2 st + blandare
nr. 747745
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 9h, 54m, 53s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Pins och medaljer
nr. 747756
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 10h, 0m, 53s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Soffbord, 1900-talets andra hälft, glas och metall, 140 X 80 X 46 cm
nr. 747769
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 10h, 8m, 53s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Soffbord, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, skinnklädd skiva, 56 X 92 X 140 cm
nr. 747771
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 10h, 10m, 53s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bordslampor 2 st behängda med prismor, höjd 45 cm
nr. 747777
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 10h, 20m, 53s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Klappstolar 7 st + bord 1 st, Ikea
nr. 747785
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 10h, 36m, 53s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
...
16
17
18
19
20
21
22
23
1
...
20
21
22
23