Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Högst bud
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Malmö
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Byrå, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=87 B=95
nr. 747128
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 9h, 23m, 55s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Fåtölj med fotpall, 2000-tal, konstskinn
nr. 747145
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 9h, 39m, 55s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Herrbetjänt med byxpress, höjd 100 cm
nr. 747152
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 9h, 53m, 55s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Byrå, 1900-talets senar hälft, H=70 B=50
nr. 747161
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 10h, 5m, 55s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Buffé, bonad björk, 1900-talets första hälft, 170 X 57 X 104 cm
nr. 747164
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 10h, 11m, 55s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Serveringsskåp + 2 karmstolar, bonad björk, 1900-talets första hälft, 100 X 51 X 90 cm
nr. 747165
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 7h, 41m, 55s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Snurrfåtölj, 1970-tal, skinn
nr. 747166
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 7h, 43m, 55s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bord med förvaring, höjd 60 cm
nr. 747167
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 7h, 45m, 55s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Glasservis, slipad dekor, höjd 16 cm och lägre
nr. 747223
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 8h, 9m, 55s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Akvarell, oidentifierad konstnär, 25 X 20 cm
nr. 747236
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 8h, 15m, 55s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Taklampor, 2 st, glaskupor, 2000-tal, H=60 och mindre
nr. 747240
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 8h, 19m, 55s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Signar Bengtson, akvareller 2 st, 1955-56, 38 X 29 cm och mindre
nr. 747265
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 8h, 27m, 55s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Glas 12 st, Boda, höjd 10,5 cm
nr. 747328
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 8h, 59m, 55s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Soffbord, skiva i ek, metallfot, 2000-tal diameter 95 cm, höjd 53 cm
nr. 747329
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 7h, 42m, 55s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Soffbord, skiva i ek, metallfot, 2000-tal diameter 95 cm, höjd 53 cm
nr. 747331
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 7h, 44m, 55s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Soffbord, skiva i ek, metallfot, 2000-tal diameter 95 cm, höjd 53 cm
nr. 747332
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 7h, 46m, 55s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Fåtölj, 2000-tal, bredd 80 cm
nr. 747361
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 9h, 9m, 55s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Hylla, Ikea, 150 X 150 X 40 cm
nr. 747381
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 7h, 50m, 55s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Hylla, Ikea, 150 X 80 X 40 cm
nr. 747383
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 9h, 21m, 55s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vitrinskåp med belysning, Ikea, 188 X 45 X 42 cm
nr. 747391
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 9h, 27m, 55s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bordslampor 2 st,bland annat Herstal 1990-tal, höjd 60 cm och lägre
nr. 747394
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 9h, 29m, 55s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Golvlampa, 2000-tal, Ikea, höjd 162 cm
nr. 747396
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 9h, 31m, 55s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Spegel, 1800-tal, mahogny, 190 X 84 cm
nr. 747398
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 9h, 33m, 55s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Fåtölj, 70x70 cm höjd 72 cm, skinnimitation.
nr. 747399
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 7h, 56m, 55s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
...
16
17
18
19
20
21
22
23
1
...
20
21
22
23