Utropspris
Väggrelief, Lisa Larson, Gustavsberg, glaserat stengods, 32 X 25 cm
nr. 746618
2 800 kr
Utropspris: 2 500 kr
12h, 6m, 6s
Slipmaskin, Power
nr. 746616
300 kr
Utropspris: 500 kr
12h, 4m, 6s
nr. 746615
0 kr
Utropspris: 600 kr
12h, 2m, 6s
nr. 746614
50 kr
Utropspris: 500 kr
12h, 0m, 6s
Karmstolar 3 st, 1990-tal, bredd 63 cm
nr. 746613
50 kr
Utropspris: 800 kr
11h, 58m, 6s
nr. 746607
800 kr
Utropspris: 3 000 kr
11h, 56m, 6s
Golvlampa, Ateljé Lyktan, trä och krom
nr. 746592
100 kr
Utropspris: 400 kr
11h, 54m, 6s
Syskrin, 1950-tal, höjd 50 cm
nr. 746589
500 kr
Utropspris: 400 kr
11h, 52m, 6s
Skål, Erik Höglund, Boda Glasbruk, 1950-tal, diameter 21 cm
nr. 746585
250 kr
Utropspris: 300 kr
11h, 50m, 6s
Klaffbord, mahogny, 1900-talets tidigare hälft, H=74 L=121
nr. 746562
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
11h, 48m, 6s
Ölbackar, 2 st, H=36 och mindre
nr. 746561
500 kr
Utropspris: 800 kr
11h, 46m, 6s
nr. 746559
1 700 kr
Utropspris: 800 kr
11h, 44m, 6s
Skåp med marmorskiva, 1800-tal, H=74 B=60
nr. 746555
200 kr
Utropspris: 500 kr
11h, 42m, 6s
Lampbord, 1800-tal, H=78 B=58
nr. 746553
50 kr
Utropspris: 500 kr
11h, 40m, 6s
Taklampa med prismor, 1900-talets tidigare hälft, H=73
nr. 746550
450 kr
Utropspris: 1 500 kr
11h, 38m, 6s
Taklampa med prismor, barockstil, H=60
nr. 746546
300 kr
Utropspris: 1 000 kr
11h, 36m, 6s
Stolar, 8 st, 1900-tal, skinnklädsel
nr. 746545
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
11h, 34m, 6s
Stolar, 4 st, Italien, 1900-talets slut
nr. 746533
250 kr
Utropspris: 600 kr
11h, 30m, 6s
Symaskin. Husqvarna Viking, Emerald 116
nr. 746514
850 kr
Utropspris: 1 500 kr
11h, 28m, 6s
nr. 746513
50 kr
Utropspris: 500 kr
11h, 26m, 6s
nr. 746511
175 kr
Utropspris: 800 kr
11h, 24m, 6s
TV, LG, 49-tum, fjärrkontroll
nr. 746508
550 kr
Utropspris: 800 kr
11h, 22m, 6s
nr. 746507
1 400 kr
Utropspris: 800 kr
11h, 20m, 6s
Fotpall, 1900-talets mitt, längd 55 cm
nr. 746501
1 000 kr
Utropspris: 300 kr
11h, 18m, 6s
16
17
18
19
20
21
22
23
20
21
22
23