Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Högst bud
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Malmö
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Bror Bonfils, väggdekoration, Danmark, 1950-tal, metall och trä
nr. 746279
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 4h, 36m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ljusstakar, ljusampel, 18 och 1900-tal, diameter 35 cm och mindre
nr. 746291
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 4h, 40m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Pipor, träfigur, tändstickhållare och vällingklocka, 18 och 1900-tal
nr. 746307
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 4h, 44m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skålar mm, bland annat Kosta Boda, Orrefors, diameter 25 cm och mindre
nr. 746312
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 4h, 46m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vas, Gunnar Nylund, Rörstrand, glaserat stengods, höjd 7,5 cm
nr. 746321
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 4h, 52m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Taklampa, koppar, 1900-talets andra hälft, längd 73 cm
nr. 746325
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 5h, 0m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stegpall, 1900-talets andra hälft, höjd 59 cm
nr. 746330
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 5h, 8m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kista, 17/1800-tal, furu, järnbeslag, en nyckel, 116 X 61 X 64 cm
nr. 746341
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 5h, 28m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vitrinskåp med byråunderdel + Sängbord, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, höjd 174 cm och lägre
nr. 746397
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 5h, 3m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Pinnstolar 4 st, 1900-talets andra hälft
nr. 746399
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 5h, 15m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skåp, 1900-talets mitt ek, skuren dekor, 180 X 54 X 70 cm, en nyckel
nr. 746404
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 5h, 1m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skinnsoffor, ett par, Ikea, 2000-tal, L=202
nr. 746544
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 3 000 kr
5d, 5h, 3m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Trädgårdsmöblemang, furu med dynor, 1900-talets slut, soffans längd 184 cm
nr. 746671
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 5h, 5m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Köksbord, furu, 1970-tal, diameter 110 cm, en iläggsskiva
nr. 746721
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 5h, 11m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Barskåp, Gustaviansk-stil, signerad GA 1940, 142 X 90 X 39 cm
nr. 746785
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 5h, 25m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Byrå, 18/1900-tal, avlutad furu, 86 X 47 X 87 cm
nr. 746793
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 5h, 29m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vitrinskåp, 2000-tal, 190 X 35 X 106 cm
nr. 746795
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 3h, 3m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sidobord, betsad furu, 2000-tal, 120 X 36 X 75 cm
nr. 746868
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 3h, 15m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vitrinskåp, furu, 1990-tal, 186 X 112 X 36 cm
nr. 746885
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 3h, 17m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Byrå, 1800-tal, avlutad furu, 100 X 47 X 111 cm
nr. 746933
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 5h, 3m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Blomsterpiedestal, höjd 102 cm
nr. 746983
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 5h, 7m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vitrinskåp med belysning, 1900-talets slut, H=193 L=153, 2 delar
nr. 747089
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 5h, 17m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Jalusiskåp, teak, 1900-talets senare hälft, H=75 L=113
nr. 747090
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 5h, 15m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Fåtölj, 2000-tal, bredd 80 cm
nr. 745131
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
3h, 22m, 2s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
...
17
18
19
20
21
22
23
24
1
...
20
...
24